Gigafiber Geliyor

Sürekli gezinilen bir ortamda ise balık sırtı denilen kanallardan kullanın

Valla gönül isterki kullanayım kablo kalabalığı sevmiyor annem bunuda koyarsam dayak yerim :smiley:

Zaten bu kanalın içinden geçirirsiniz diğerlerini de böylece anneniz kızmaz. Win-win olayı.

Bu kanalı tavsiye ettim çünkü üstünde çocuklar zıplasa bile hiçbir şey olmaz

tek kablo geçecek zaten

bu şekilde olacak zaten fiber daireye çekilene kadar kalacak kablo çok sorun olurmu

Hocam o kablo Max 2 ay gider o konumda. Benim kendime ait PC, çocukların pcleri. Iot cihaz, nas, switch vs dağılmış durumda evin içinde. Ama ortalıkta tek kablo göremezsin. Hem temiz oluyor hem uzun süre dayanıyor

Fiyatlarını şimdi gördüm.

Şuan param en fazla kablo alır gibi. Flat kablo alsam çok sıkıntı olur mu.

O konumda kapıları geçmek gerekiyor mecburen yerden gidecek. O yüzden o kablo ezilir hocam

Biraz daha biriktir bunu al.

2 Beğeni

10 Metre alabilirim bundan bi bakayım yeterlimi

Eğer alamıyorum dersen en düşük bu olsun.

İnce bi ip al geçir oralaradan sonra o ipi ölç kaç metre çıktıysa bi kaç metre uzun al

Ben fiberde modemi hole koyup delikten kabloyu geçireceğim odamın süpürgeliklerinin içinden geçicek kablo hesaplayınca 8 metre kurtarıyor 10 metre rahat kurtarır herhalde diye düşünüyorum

Madem fiber gelene kadar bir şey olmaz o süre içinde. Zaten kimse bilerek kablonun üstüne basmaz. Basar derseniz de elektrikçiden 1 metre en incesinden kablo kanalı alın fiber gelince çift taraflı bant i söküp atarsınız kablo kanalını

1 Beğeni

Hocam kargo parası geçirmeyen yer yokmi ya

1 Beğeni

perpa dan alabilirsin kargosuz :grinning:

1 Beğeni

Ondan daha ucuza alamazsın ve kargo parası bedava yazan yer yine fiyatın içinde oluyor ama bunu kimse anlamıyor. :slight_smile:

İlk dediğinizi aldım hocam eyw. 10 metre aldım

Hayırlı olsun şimdiden :slight_smile: arkadaş beklemekten helak olduk tahminim bize 2-3 sene sonra gelir bu gidişle :frowning:

En kisa surede insallah gelir bende 1.30 senedir altyapi sorgulamamda cikiyordu simdiye nasip oldu

valla 2 senedir kutu bekleyen mi ararsın yoksa kablo bekleyen mi ararsın neler neler :slight_smile: bizim mahalledeki çalışmaları durdurup başka yerlere yöneldiler