GigaFiber Altyapısı Hk

Yani öyle yada böyle bir şekilde bu ortak altyapı kurulsa ve altyapının daha çok insana ulaşması saglansa daha mantıklı olur böyle olunca kimisi adil bulamıyor kimisi de 3 fiber aynı anda kullanıyor.

tomb raider. Serisine başlıcam canlı yayında :slight_smile:

Link alabilirmiyim?:grin:

1 Beğeni

Sence güzel olurmu :slight_smile:

Müsaitlik durumuma göre yayın yaparım. İş spor derken zaman kısıtlanıyor. Cumartesi akşamı baya saat olur. :slight_smile:

Açınca linki atarım .

HDD aldım yeni 2 TB bakalım nasıl olacak.

1 Beğeni

Hdd hesaplı ve çok alanın olur ama bildiğin gibi harita yüklenmeleri uzun sürüyor buda fps düşürüyor sıkıntı yok saten bende işten çıkınca 6 oluyor saat canım sıkılmaz seni izlerim :grin: epic gamesten geçen hafta mı aldın seriyi

Bende oynamaya başladım. Ama diz üstü çok ısınıyor. Gpu 100 dereceleri görüyor. Neyse konuyu çok meşgul etmeyelim. Admin siler zaten sonra.

Termal macun değişimi ve anakart temizliği yapın düzelecektir.

1 Beğeni

Herkes yazabilir birtek internetle ilgili konu olmasına gerek yok burda yardım amaçlı konuşabiliriz. :slight_smile:

İçini açıp güzelce tozlarını aldıktan sonra fanların ve içini. Güzel bir termal macun sürerek düzelebilir.

1 Beğeni

Kendi konunuza yazarsanız daha doğru olur sanki :flushed:

1 Beğeni

Aynen. kendi konularında olacak. :blush:

1 Beğeni

TurkNet in altyapısı emanet gibi durmuyor mu? Her an her şey olabilir. Bizim burada (Tuzla, Aydınlı) hiçbir şekilde yeryüzünde kablo yok. Yani izin vermiyorlar. Her şey yerin altına alındı. TT ve SOL fiber mevcut. SOL çekebiliyorsa TurkNet de çekebilir diye düşünüyorum. Yoksa maliyetten kurtulup kentsel dönüşüm alanlarında havadan fiber çekerek işin kolayına kaçtığını düşünüyorum.

1 Beğeni

Kentsel dönüşüm yapan firmalar iplemiyor o kabloları benim aboneliğim 2 kere sekteye uğradı yıkım yaparken kopartmışlar falan filan. Sonra gördüğüm kadarıyla gelip kaldırımı kazıp yer altına aldılar aslında baştan öyle yapabilirlermiş.

1 Beğeni

TurkNet ekipleri mi kaldırımı kazıp kabloları yer altına aldı :flushed:

İstanbul/Gaziosmanpaşa/Bağlarbaşı Mahallesi konumu için Gigafiber planlaması var mıdır acaba?

@CKLasT @ModeratriX

Twitter üzerinden TurkNet Destek hesabına sorup bilgi alabilirsiniz. Bizim elimizde bir liste yok maalesef.

1 Beğeni