GigaFiber Aktivasyon, Planlama ve Sinyal - Genel Konu

ank yenimahalle karşıyaka mah. bir gelişme var mı? hala sitede aktif 1000 hız gözükmüyor bizde, bu hafta başvurabilirsiniz demişlerdi sana sanırm.

1 Beğeni

hocam bugün gelip sinyal ölçümü yapıldı ve aktif edilecek denildi

Arkadaşlar İzmit’te herhangi bir yerde GigaFiber planlaması varsa bana da söyler misiniz çok makbule geçer.

hangi sokak hocam seninki 524.sokağı bir haftayı geçti sinyal ölçümü yapılalı halen bir aktif olma durumu vs yok

hocam bizim aynı sokaklar değil sanırım istanbulda ikamet ediyorum ben

GOP / Karlıtepe Mah / Mektep sokaktayım benim bina numaramdan ilerde olanlarda 1.000mbps aktif ama bende aktif değil saçmalığa bak şaka gibi :slight_smile:

15-16sı gibi binaya kutu takıldı ama sonrasında ne gelen var ne giden

Arkadaşlar sinyal ölçümünden kaç gün sonra aktif edilir gigafiber bilginiz var mı

ankara yenimahalle karşıyaka bizde bekliyoruz kutuyu takalı çok oldu ekipler ama başvurmak için sitede fiber görünmesini bekliyoruz. umarım en yakın zamanda aktif olur artık beklemekten canımız çıktı

Merhaba. Pendik Çamçeşme Mah. Tatlıcı Sk. otuyorum. Mahallemizde fiber bağlantıları yapıldı ve kullanılmaya başlandı. Bizim binaya gelen kablonun yerinin değiştirilmesini istemiştik. Bu yüzden bina içine fiber kutusu takılamadı. Bu süreç 1 aydan beri bekliyor. Bizde bu yüzden kablonun yerinin değiştirilmesinden vazgeçtik. Binamıza TurkNet fiber kutusunun takılması ve gigafiber için kimle irtibata geçmeliyiz. Binada 3 TurkNet aboneliği bulunmaktadır.

1 Beğeni

İstanbul Bayrampaşa Yıldırım mahallesi Yalvaç sokak 2 aydır böyle duruyor herşey hazır neden aktif olmuyor @alperenatici

hocam bahçelievler kocasinan merkez mah. online destekten yazdım ne yapmam gerek falan diye. aradılar, ekstra bir şey yapmanıza gerek yok diye. hala bekliyorum. bir gelişme yok.

Bende aynı mahalle deyim dün aradım bekliyorum. İnşallah iki sene de bunu beklemem. Çünkü hattın gelmesini 2 sene bekledim. :grin:

hocam vallahi kutu 5 ay önce geldi. 2 mayıs’ta hattın aktif olduğunu gördüm. bi 5 ay da bunun için bekleyeceğiz sanırım :smiley:

2 ay önce takıldı hala böyle duruyor aktif edilmedi ne zaman aktif olur İstanbul Bayrampaşa Yıldırım mahallesi Yalvaç Sokak no 22 @alperenatici

Alt yapımın desteklesigini gördükten sonra gigafibere geçmek istedim ama hala gelen giden yok modem stok sorunumuz mevcut dediler ben alayım dedim onuda kabul etmediler musteri hizmetlerinede ulaşamıyoruz son durum nedir acaba nasil öğrenebilirim

Ankara/Kahramankazan için 1.5 yıl önce başvuru yaptım hiç dönüş alamadım.Ekipleri göremedik bile bir de sadece ben değilim çoğu kişi yaptı artık bu taraflara bir uğrayın. :slight_smile:

hocam bugün gelip bağlayacaklar bize ben de sizin gibi kocasinanda ikamet ediyorum

Hayırlısı bende gelmelerini bekliyorum. Daha doğrusu geleceğiz demek için aramalarını. İnşallah bizimki de kısa zamanda olur

Ben Ankara/Mamak için başvuru yapmıştım. Daha çok başvuruya ihtiyacımız var şeklinde bir mail göndermişlerdi.

tekirdag suleymanpasa hurriyet mahallesi sehit yavuz ayan sokakta durum ne