GigaFiber Aktivasyon, Planlama ve Sinyal - Genel Konu

Selam arkadaşlar GigaFiber ile ilgili Bağcılar Kirazlı mahallesi ile ilgili bir gelişme var mı?

Merhabalar, Zeytinburnu Seyitnizam mahallesi için planlanan çalışma var mı?

İst küçükçekmece kemalpaşa mh biga sokak 1 sene olucak kutu takılalı neler yazdık neler dediler hala gelicek gigafiber bu sizin firmanızın verdigi hizmet …

Süper çamçeşmeye gelen kavakpıanra da gelir illaki :slight_smile:

Bizim mahalleye inş böyle başıboş açıkta bırakmazlar valla hepsini çalarlar

Pazariçi mahallesine geldi bu hafta

Umarım bir gün Bağcılar diye bir ilçenin olduğu hatırlanır

1 Beğeni

Merhaba bugün nihayet sokağımıza fiber kablo çekildi. Binamıza gigafiber kutusu gelmesi için daha önce destek kaydı oluşturmuştum sokağınıza kablo çekildiğinde bizi bilgilendirin gelelim kutuyu ve altyapıyı çekeriz dediler. Şimdi kayıt oluşturdum tekrar şimdide bekleyin diyorlar. Gigafiber altyapı geldi mi gelmedi mi kutu ne zaman gelecek gelişmeler ne şekilde ilerliyor bilgilendirebilecek biri var mı?

Bursadayım ve aynı durumdan muzdaribim yanımdaki bütün binalarda fiber aktif bizim binada yok

1 Beğeni

Bu ara yavaş ilerliyor sanırım GigaFiber?

1 Beğeni

1 yılı aşkın süredir bekliyorum ne zaman gelicek acaba?

1 Beğeni

ümraniye yamanevler mahallesine gelicekmi acaba

bursanın neresindesiniz acaba nerde çalışma var merak ettim.

Dikkaldırım da oturuyorum bölgede yavaş yavaş çalışmalar devam ediyor galiba hala bina dışı kutulama yapılıyordu ama benim oturduğu bölgede bütün binalarda var bizim sokakta aktif olmadığı için bağlatamıyorum gigafiber

1 Beğeni

50 M uzağımda gigafiber var biz 64 mbps vdsl kullanıyoruz. 50 m mesafe için ne kadar kablo ve mesai harcanır çok merak ediyorum. Haziran Temmuz gibi gelmezse aboneliği iptal edicem. Bundan sonra kimseye de tavsiye etmem!

Selamlar izmir konak gigafiber bölgesinde olmasına rağmen bizim apartmanımıza kutu konulmadı onlarca defa aramam yazmama rağmen geri dönüş planlama yapılmadı en az 7 8 kullanıcı geçildiği zaman TurkNet 'e geçecektir lütfen destek olurmusunuz? Not: Aptda 18 daire vardır

üçevlerdeyim bende yakın sayılırım umarım buraya da gelirler

1 Beğeni

50 metre yine fazla 10 metre dibimde gigafiber var bende yok :slight_smile:

Benim 2 m Yok karşı bina gigafiber kullanıyor benim binama halen onay gelmedi ben ne yapayım şimdi soruyorum yetkili kişilere proje kapsamında diyorlar hep abonelik iptal ediyorum ben belki gelir binaya sinyal verilir TurkNet abonelik var diye mi öyle oluyor acaba firma olarak elinde olan müşteriye daha çok önem vermen gerekiyor ama TurkNet öyle yapmıyor sanırım

1 Beğeni

Aynı durumdan müzdaribim bende bekliyorum sadece ve yapcak birşey de yok