GigaFiber Aktivasyon, Planlama ve Sinyal - Genel Konu

Binada hala kutu yok bugün benden 4. kez randevu aldılar. Online işlemlere adresimi son kez yazdım haftaya kadar hallolmazsa superonline’a geçiyorum ben böyle bi beceriksizlik görmedim.

İstanbul, Bağcılar, Kirazlı mahallesi Gigafiber alt yapı çalışması tahmini ne zaman başlanır? veya başlandı mı? bilgisi olan yazabilir mi?

kocaeli gebze de tekrar ne zaman baslayacaklar 3 mahalleyi yaptılar diger mahallelerin çalışma tarihi belli degil

Bağcılar barbaros için çalışmalar ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı?

1 Beğeni

çok yavaş ilerliyor

Merhabalar 2 gün önce binama GigaFiber kutusu takıldı. Lakin anladığım kadarıyla bir aktivasyon süreci söz konusuymuş. Bu sabah müşteri temsilcisi de süreci hızlandırmam için buraya yazmamı önerdi. Tahmini ne zaman aktivasyon gerçekleşir ve 1000 Mbps hızıma kavuşabilirim?

:grin:

Merhaba @canikop , ekipler aktivasyon işlemlerini iş planlarına göre sırayla tamamlanıyor. Kısa süre içerisinde süreç tamamlanacaktır. GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet üzerinden belirli aralıklarla sorgulama yapabilirsiniz.

1 Beğeni

Mahalle neresi ?

Mahmut Şevket Paşa.

1 Beğeni

Bağcılar Hürriyet Mahallesi, 1 aydır kutuyla bakışıyoruz.

2 Beğeni

Siz Gigafiber kutusu ile bakışıyorsunuz birkaç hafta içinde aktif olacak en azından.
Biz halen bu kutu ile bakışıyoruz :smiley:

2 Beğeni

Biz 2 yıldır bakışıyoruz hala haber yok

Merhaba,
Ben İstanbul Beyoğlu Kaptanpaşa mahallesi yay sokakta oturuyorum. Sokaktaki hemen hemen herkeste 1000 Mbps internet var. Yay sokakta bir planlama var mı acaba ? GigaFiber istiyorum formunu uzun süre önce doldurmuştum ben ama ne gelen var ne giden :frowning:

Merhabalar @muratkorkmaz , güncel koşullar değişebildiği için süreçler hakkında bilgi veremiyorum. GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet üzerinden kontrol sağlayabilirsiniz. Adresinizde çalışma olması durumunda bilginiz olacaktır.

merhaba kirazlı bölgesinde başka bir operatör fiber çekmiş TurkNet ne zaman çeker

Merhaba. İstanbul Bayrampaşa Altıntepsi Mahallesinde gigafiber altyapısı için çalışmalar yapılıyor. Binama gigafiber kutusu takıldı ve bağlantısı yapıldı. Ancak ana ofdk kutusu bağlantısı yapılmadı ve aktivasyon da yapılmadı. 3 haftaya yakındır aynı şekilde duruyor.

Merhaba @musti1823 , hizmetimizi daha yaygın hale getirmek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet üzerinden talebinizi iletip kontrol edebilirsiniz.

Merhaba @emiroztrk , aktivasyon işlemleri ekiplerin iş planlarına göre sırayla tamamlanıyor. GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet üzerinden takip edebilirsiniz.

Cevabınız için teşekkürler. Ama maalesef yeterli bir cevap değil. Süreç alt caddemizde daha hızlı tamamlanırken bizim bulunduğumuz noktadan çok ağır hatta hiç ilerlemiyor. Umarım saha ekipleriyle iletişim halindesinizdir ve süreci hızlandırabilirsiniz.

Merhaba Gebze/Kocaeli güzeller mahallesine ortalama ne zaman gelmeye başlar 3 mahallede(arapçeşme vb.) yapılalı neredeyse 2 yıl olacak.