GigaFiber Aktivasyon, Planlama ve Sinyal - Genel Konu

ikitelliye TurkNet’mi gelmiş?

Hergün Başlantı Kopması Yaşamaktan, Sürekli Destek Talebi Açmaktan Bıktım Usandım, Bu Gigafiber Projesi İçin, Kocaeli Hani İlk Planlar Arasındaydı? Hani Körfezde Gigafiber Yok?
Gelmeyecekse Bilgi Verin Beklemeyelim Arkadaş

Selamlar @serhatsevici , GigaFiber altyapı oluşturma süreci planlı olarak ilerletilmektedir. Dilerseniz https://turk.net/gigafiber-istiyorum adresinden başvuruda bulunabilir ve ara ara adresinizi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca profilinize müşteri numaranızı eklerseniz sık sık kopma probleminiz ile ilgili olarak ekiplerimiz ile iletişime geçip hızlıca çözüm üretebiliriz.

Merhaba @alihannn.gundogu , https://turk.net/gigafiber-istiyorum adresinden bulunduğunuz bölgede GigaFiber olup olmadığını kontrol edebilirsin.

Selamlar @oguzxxll , gigafiber bölge planlaması simetrik olarak ilerletilmekte ve binadan binaya çekilerek bir hat oluşturulmaktadır. Bu süreçte İstanbul’un tüm semtlerine getirmeyi planlıyoruz. Bu durumlarda çok yakınlarınızda GigaFiber var iken sizin adresinizde olmamasının sebebi budur. Planlamalar hızlıca devam etmekte ve İstanbul’un her ilçesine altyapı getirmek adına ekipler hızla çalışmaktadır. Süreci ara ara https://turk.net/gigafiber-istiyorum adresinden takip edebilirsiniz.

Ekledim Hocam

istanbul sultanbeyli ahmet yesevi mahallesi için bir planlama var mıdır? anadolu yakasında gigafiberli bölge/semt sayısı oldukça az. diğer operatörlere 400 tl ödemekten sıkıldık. artık TurkNet gigafiberli olmak istiyorum. gigafiber istiyorum linkinden talep oluşturalı da bi hayli uzun zaman oldu. mail olarak da hiçbir bilgilendirme yapılmıyor. sanırım sultanbeyli’yi kimse umursamıyor.

Selamlar @vural78, GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet adresinden hem kontrol edebilir hem talepte bulunabilirsin.

Aynı durumdan şikayetçiyim, Kocaeli Körfez İlçesi Dışında İzmit Gebze ve Derincede Gigafiber Bulunuyor, Bir Türlü Körfeze Gelmiyor. Başka Operatörlere Taahhüt Parası Vermemek İçin Kalıyorum, Gigafiber Kullananlar 1000 Download 1000 Upload İçin 400 TL Öderken, Biz 75Mbps TT Altyapısına 400 TL Ödemek Zorunda Kalıyoruz. Bilgilendirme Yok, Çalışma var mı yok mu o konuda açıklama da yok, Kaç aydır değerlendirmede diye bildirim var, Bu değerlendirme de yoğunluğa göre yapılıyormuş, Öyle Yapmayıp Altyapıyı Getirerek Hızı Gösterip Müşteri Çekme Çabası Yok, Müşterileri Biz İkna Edip Form Doldurtacağız.

Merhaba,https://turk.net/gigafiber-istiyorum#:~:text=Sitenize%20TurkNet%20GigaFiber%20Getiriyoruz!
@cagricakir
Gigafiber talep formuna tıklayıp hangi seçenek size uygunsa bilgileri doldura bilirsiniz.

Başvuralı 17 gün oldu hala binaya kutu getirip de aktivasyonumu yapamadılar. Online işlemlerde beni oyalayıp duruyorlar. Ne yapmam lazım iptal mi edeyim?

Gigafiber ile ilgili konuları bu konu üzerinden yazınız.

Selamlar @varga , Gigafiber başvuru süreci planlı olarak ilerletildiği için gecikmeler olabiliyor. Süreçle ilgili işlemleri sıralı olarak yapmaktalar. Adresin için altyapı onayı geldiyse eğer en kısa sürede süreç tamamlanacaktır. Konuyla ilgili tüm kontrolleri GigaFiber İstiyorum — TurkNet adresinden kontrol edebilir ve takip edebilirsin.

Sitede takip edilecek bir şey yok. Zaten adresimde altyapının olduğunu biliyorum, başvuru yaptım diyorum ya.

Tekrar selamlar @varga , Senin için aktivasyon ekiplerimiz ile iletişime geçiyorum. Gecikme ile ilgili detaylı bir şekilde kendilerine geri bildirimde bulunacağım. Kontrol edip yardımcı olacaklar.

Güncelleme: Ekiplerimizden aldığım bilgiye istinaden 11 Mayıs tarihinde randevunuz olduğunu görüntüledik. Yarın ekiplerimiz aktivasyon işlemlerinizi tamamlamak adına gelecek ve işlem yapacaktır.

Bugün aradılar ve 11 Mayıs için oluşturulan randevu benim 3. randevum, sorduğuma göre dün altyapı işlemi tamamlanmış ancak ben elektrik odasında bi kutu falan göremedim. Daha önceki randevularda da aynı şey oldu ve gelen ekip geri gitti.

Yarın randevun ile ilgili gerekli tüm işlemler yapılacaktır. Ekiplerimiz senin de belirttiğin gibi altyapı işlemini tamamlamışlar. Herhangi bir sorun olması durumunda hızlıca müdahale edeceğiz.

1 Beğeni

Yine aynı şey yaşandı kutu yok diye gittiler : D 20 gündür 3 kere aynı şey yaşandı. Benim daha açıklama yapmama gerek yok yani böyle bi saçmalık nasıl olabiliyor? Adres belli gelip bi kutu montajı yapılmıyor 20 gündür. Bir de bana yalan söyleyip 3 kere adresime kurulum ekibi yolluyorlar boş yere.

fiber olduğuna eminimsiniz sizin bir üst sokakta oturuyorum dondurmacının orda bana sadece elektrik dediler

dün gece mahmutbeyde kazı vardı ve evde internet yoktu