Geforce Now Türkiye Sunucusu Açıldı

Kaç ms alıyosunuz ve konum olarak neredesiniz acaba?

Beta kodum olmadığı için sadece ağ testi yapıyorum sonuçlarım gayet iyi çıkıyor. 12 ms ile nasıl oynanacağını merakla bekliyorum, umarım ben de aynı sonuçlarla karşılaşmam.

Sunucular Ankara’da imiş ve Ankara ile aramda yaklaşık 170 km var ama İstanbul’dan bağlanan kişi 10-15 ms gecikme değeri alırken ben 30-35 ms alıyorum ilk testimde 26 ms di git gide yükseldi

Bendede oyun böyle gözüküyor ancak aynı apartmanda oturan arkadaşım 24 mbps internetiyle benden daha kaliteli oynuyor (Türk Telekom Kullanıyor)

Gayrettepe santrali. VDSL VAE.
Sunucu TR1

güzel olan her şeyin bir sonu mu var TurkNet?
bu arada unutmuş değilim yurtdısı sunucularına ulaşımda kısıtlama getırmıssınız yalandan ılşgıenıyoruz bakıyoruz sorunu cozmeye calısıyoruz falan yazmayın artık ayıp oluyor tam 2 ay oldu mıllet marsa kesıf aracı gonderdı 2 aydır neyı arastırıyorsunuz?

1 Beğeni

Arkadaşlar GeforceNow’un neden TurkNet’te gecikmeli olduğunu şu konuda ayrıntılı anlattım.

1 Beğeni

sorun devam edıyor

Oha yaaaniiiğğ :smiley: :smiley: :smiley: bu ne abi ? bu kadar paket kaybının sebebi ne olabilir ki ? Utanmasa %100 diyecek.

konuya hakim.degilim.lakin bir arkadasim.soyledi gercekmi diye sormak.istedim pubg mobile emulator varmidir ?

ahahahahha olabilir valla

konum bilecik sistemim iyi oynayacağımdan değil işte bir test yapayım dedim

PUBG steam versiyonu bile geforce now kütüphanesinden kaldırılmış! Onu geçtim mobil emulator’le çalışan hiçbir şeyi ekleyeceklerini sanmıyorum.

boyle bir sisteme eklememeleri cok sacma.bence

ms de fark oluyomu peki ? 20 ms le oynamak varken turkiyede 60 70le oynuyoruz 44 gordugumuzde halay cekiyoz artik internet konusunda ileriye gitmemiz.lazm.ama.nerde

Sanırım TR’deki sunucu Ankara’da ben İstanbul’dan bağlanıyorum ping muazzam 14 ms. Ama Ankara’da ikamet edenler nedense daha fazla pinng alıyormuş çok garip :smiley:

Ankara’dakiler 20-30 arası bir gecikme değeri alıyor

1 Beğeni