Geforce Now Türkiye Sunucusu Açıldı

anlık aldığımız pingi ağ hızını görebileceğimiz bir kısayol yok mu acaba

ctrl alt f6 yoluyla istatistik bölümü açılıyor RTD yazan yerde anlık ping yazar

teşekkür ederim bilmiyordum bakayım bi :slight_smile:

sizce bir sıkıntı var mı ben anlayamadım cs go denedim aynı sorun var geforge now hayal olarak kaldı ben de :frowning:

sıkıntı türknetin gforce sunucularına erısım de. Başka servıs saglayıcıyla (kablonet,süperonline vb) gforcenow bağlandıgında sorun cıkmıyor bızde sıkayet kaydı actık 1.5 aydır çözüm bekliyoruz türknet network biriminden

yurtdışı sunucusu değil tr sunucusunu deniyorum şuan hız testi ping paket kaybı normal çıkıyor ama oyunda ağ sorunu veriyor

bilemyorum beta kodum olmadıgı ıcın deneyemedım

Kaç ms alıyosunuz ve konum olarak neredesiniz acaba?

kırklareli tarafındayım ping 17 18

1 Beğeni

Beta kodum olmadığı için sadece ağ testi yapıyorum sonuçlarım gayet iyi çıkıyor. 12 ms ile nasıl oynanacağını merakla bekliyorum, umarım ben de aynı sonuçlarla karşılaşmam.

Sunucular Ankara’da imiş ve Ankara ile aramda yaklaşık 170 km var ama İstanbul’dan bağlanan kişi 10-15 ms gecikme değeri alırken ben 30-35 ms alıyorum ilk testimde 26 ms di git gide yükseldi

Bendede oyun böyle gözüküyor ancak aynı apartmanda oturan arkadaşım 24 mbps internetiyle benden daha kaliteli oynuyor (Türk Telekom Kullanıyor)

Gayrettepe santrali. VDSL VAE.
Sunucu TR1

güzel olan her şeyin bir sonu mu var TURKNET?
bu arada unutmuş değilim yurtdısı sunucularına ulaşımda kısıtlama getırmıssınız yalandan ılşgıenıyoruz bakıyoruz sorunu cozmeye calısıyoruz falan yazmayın artık ayıp oluyor tam 2 ay oldu mıllet marsa kesıf aracı gonderdı 2 aydır neyı arastırıyorsunuz?

1 Beğeni

Arkadaşlar GeforceNow’un neden TürkNet’te gecikmeli olduğunu şu konuda ayrıntılı anlattım.

1 Beğeni

sorun devam edıyor

Oha yaaaniiiğğ :smiley: :smiley: :smiley: bu ne abi ? bu kadar paket kaybının sebebi ne olabilir ki ? Utanmasa %100 diyecek.

konuya hakim.degilim.lakin bir arkadasim.soyledi gercekmi diye sormak.istedim pubg mobile emulator varmidir ?

sizin paketler yasadışı heralde çevirmeye takılmış bu kadar kayıp başka türlü olmaz :joy:

2 Beğeni

ahahahahha olabilir valla