Geforce Now Türkiye Sunucusu Açıldı

Bende de öyle 1080p de akıcı şekilde oynuyorum.

buyurun video çektim sorun ile alakalı sol üstten de görebileceğiniz gibi bitrate genellike 10 mbps altında

Geforce Now Türk Net - YouTube

1 Beğeni

Selamlar, müşteri numaranızı özel mesaj üzerinden iletir misiniz? Bu konuyu Network Operasyon ekibimiz ile birlikte takip ediyoruz. Örnek olması açısından video linkini ve sizin hizmetinizi de ileteyim. Bir gelişme olması durumunda size bilgi verebilirim.

2 Beğeni

bendede sizdeki gibi

vdsl mi internetiniz

TT altyapısı VDSL 85mbit down 8 upload (paket 100mbit fakat maks 85 geliyor dslam kilidi vsvs)

Hocam konuya teknik bilgi olsun diye ben de kendi sistemimde test yaptım videosunu şöyle bırakayım: geforcenowtest
Ayrıca GeforceNow sunucularına test atarken bağlandığımız sunucunun ip adresini bulup tracert testi yaptım. Onu da şöyle bırakayım:

Şu an denediğimde maks 30 35mbit hızlara çıktı hız. Sadece 2 dakika denedim kalite ne çok iyi ne kötüydü ama eskiden daha yüksek hızlarla daha kaliteli oynadığımı hatırlıyorum. Ben GeforceNow kalitesinden memnumum fakat sorun yaşayan arkadaşlar için umarım faydalı olur.
Konum olarak Ankara/Sincan’da oturuyorum 100Mbit VDSL abonesiyim TT altyapısı (Maks 80 85Mbit download alıyorum.)

çok teşekkurler konu ya desteğin için

2 Beğeni

Rica ederim. Türkiye sunucusuyla beraber hiç sorun yaşamayacağız yüksek ihtimalle gerek kalmayacak zaten yurt dışı sunucularına :slight_smile:

ben geforce nowda test yaptığımda pingim gayet düzgün dowloadımda aldığım gibi 28 çıkıyor fakat paket kaybı yaşıyorum vpn kapatmamı söylüyor fakat vpn kullanmıyorum bile bunun nedeni ne olablir ?

İstanbulda yaşıyorum üyeliklerin açılmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Beta kodu alabilen varsa yeşillendirsin bizi yahu :smiley:

image

Arkadaşlar ben beta kodu kazandım istatistikleride yukardaki ssde bıraktım oyun mükemmel gözüküyor vdsl 35 mbps kullanıyorum gecikmem stabil 28-29 arası yakında videoda atarım

bizede kod konusunda yarımcı olabilirmisin veya yol gösterebilirmisin

fkopmazkaya@gmail.com

yayıncılar dağıtıyor bu linkten talep edebilirsin

bendede aynı sorun var eu 3 sunucusunda bu kadar istikrarsız ağ demiyordu

1 Beğeni

ctrl alt f6 yoluyla istatistik bölümü açılıyor RTD yazan yerde anlık ping yazar

sıkıntı türknetin gforce sunucularına erısım de. Başka servıs saglayıcıyla (kablonet,süperonline vb) gforcenow bağlandıgında sorun cıkmıyor bızde sıkayet kaydı actık 1.5 aydır çözüm bekliyoruz TurkNet network biriminden

bilemyorum beta kodum olmadıgı ıcın deneyemedım