Forum tema degısımı yapamıyorum

selam
win10 tema acık tema kullanıyordum sorun yoktu
dün win11 yukledım fakat koyu siyah temalı cıkıyor acık tema secenegı yok o kadar baktım kaldırıldımı tema secenedı
tercıhler - arayuz gırıyorum fakat tema secenegı yok bende ??
bılgı veren olursa tskler…

Dün geceden böyle simsiyah değişmiyor bir yerden. İnşallah biri modemden demez :joy:

Merhabalar, diğer tema üzerinde birkaç sistemsel değişiklik gerçekleştiriyoruz. Tamamlandığında tekrar aktif hale getireceğiz :raising_hand_man:

1 Beğeni

Bilgi için sagolun
bana denk gelmıs wın11 yukledııgım zamana
bende dıyorum neden karanlık cıkıyor…(windows tan dıılmıs onu kurtardık -_-
herkezin goz zevki farklı oldugu ıcın koyu tema sevmıyorum acık tema kulanıyorum devamlı…
tskler…yıne acık ve koyu olarak secenek koyunkı herkezın secımı farklı olur.

1 Beğeni

Başka temalarda varsa yükler misiniz?

Forum konusu açılmışken buraya da yazayım. Benim Müdavim rozetim vardı 3. seviyeydim 1 seneden beri şuan görünmüyor rozetlerimde? Bu kazanılan rozetleri forum yöneticileri silebiliyor mu ya da kendiliğinden mi siliniyor? Dün bir konuda size de yazdım Baran bey sistemde görünmüyor yazmış SS attım kendisine. Müdavim rozetim geri verilecek mi yoksa kasıtlı mı silinmiştir böyleyse sebebi nedir aydınlatır mısınız?

Diğer konu üzerinden yazdığınız mesaja istinaden özel mesaj yoluyla dönüş sağlıyorum.

Bu renk ne zaman düzelecek acaba ? Şu simsiyah renk inanılmaz yorucu bundan dolayı bakmıyorum bile foruma.

herkezin favorısı farklıdır fakat bende acık tema sevıyorum …siyah bana da uymuyor .((

Zaten favori olan seçimle olur :+1: Şu andaki zorlama…

Ne zor işmiş tema ekkemek yahu, simsiyah mezarlık misali sıktı baya

Tema eskisi guzeldi acik tema …
-_-

1 Beğeni

Merhabalar;

Minima, Light ve Graceful temaları beta olarak yayına alındı. Keyifli kullanımlar :innocent:

1 Beğeni

Şükürler olsun :pray: Teşekkürler :+1: Bir ara bu da mı 2023’e kalır acaba dedim :joy: Minima candır :nazar_amulet:

Yazı fontu değiştirme özelliği gelebilir mi ?

Minima temasını kullanıyorum, tema gayet güzel ancak yazı fontu bir süre önce değiştirilmiş ve hiç güzel değil. Ya eskisi gibi yapılsın ya da kullanıcı için font değiştirme özelliği gelsin.

Merhabalar, belirttiğiniz temaya yakın bir zamanda güncelleme geldi ve şu andaki halini aldı. Maalesef font seçimi yapılamıyor fakat sizin için tema üreticisi ile iletişime geçeceğim. Bu süre zarfında tercihlerden yazı boyutunu güncelleyebilirsiniz, keyifli kullanımlar :innocent:

1 Beğeni

Teşekkürler :+1:

Tskler
Eski haline kavustuk
Ortalik agariverdi :slight_smile:

Rica ederim, keyifli kullanımlar :innocent:

1 Beğeni

2022-08-09_184621
2022-08-09_184729

Light temada işaretli yerlerde TurkNet logosu görünmüyor ama bu bölüm tıklanabiliyor. Logo zıt bir renge ayarlabilir.