Forum tema degısımı yapamıyorum

Forum için çalışmalarımız devam ediyor, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz :hugs:

Merhabalar, temalar ile alakalı özel bir çalışma yürütülüyor. En kısa sürede faaliyette olacak :innocent:

Aman aman şu minima’mı ne kaybolmasında :joy: Bir ara simsiyah içim karardı girmedim bile buralara. Çok rahatsız ediyor koyu renk

1 Beğeni

Gözümüzü seveyim şu forum ile oynamayın :face_holding_back_tears: Yandan daralan alan inanılmaz itici ve yer kaybına yol açmış. Bu eforu arkadaşlar OİM’ye filan harcasın. Oynaya oynaya cidden soğuyor insan ortamdan.

Selamlar, hangi temada sorun yaşıyorsunuz? Göze hoş gelmeyen fontlar, beyaz tondaki temalarda logo sorunu ve benzeri problemler nedeniyle bir çalışma yürütüyorum :face_holding_back_tears:

1 Beğeni

bence beyaz kötü ben dark kullanıyom :smiley:

Demin yanlardan daraldı ve arkada “hello kitty” tadında bir fon oldu :joy: Şu an iyi aman :grin: En düzgünü Minima onu kullanıyorum ama ben seçmediğim halde Graceful olana döndü galiba.

Tercih meselesi ve alışkanlık

2 Beğeni

En iyi deneyimi yaşamanız adına hem görsel hem de teknik açıdan maksimum çabayı gösteriyorum. Bu aşamada geri bildirimleriniz çok önemli. Desteğiniz için teşekkür ederim :heart_hands:

1 Beğeni