Fiber 100'den daha yüksek paketler gelecek mi?

Merhaba, özgür iletişim fiber 100 paketi kullanıyorum. Yerleşik operatör daha yüksek hız paketleri açıklamış

Türk.net daha yüksek paketler sunmayı düşünüyor mu acaba?

Binama TurkNet gigafiber geleceğini sanmıyorum. Çok Küçük bir bina, önümüzdeki aylarda gelme ihtimali var mı? Belki ocağa kadar beklerim ama daha fazla beklemeyi de düşünmüyorum.

Bu konuda bir çalışma var mı? 1000’lik olmasa da 500 ya da 250 gibi bir paket olur mu?

Teşekkürler

Merhaba,

  • 100 üstü paketler için çalışmalarımız devam ediyor. Gelişme olması durumunda duyurusunu yapacağız.
  • Yanıltıcı olmaması adına GigaFiber planlarını ve süre bilgilerini paylaşamıyoruz. GigaFiber İstiyorum - TurkNet bağlantısı üzerinden talebinizi belirtebilirsiniz. Talebinizle ilgili gelişme oldukça sizinle iletişime geçerek bilgi vereceğiz.

Yakın zamanda çıkacağını düşünmüyorum. Ceo’nuz bir süre daha fiyatların oturmasını bekliyoruz demişti maalesef. En azından bizlere bir süre verseniz güzel olur

Söz verilen sürede gerçekleşmediği zaman TurkNet yalancı güvenilmez diyorlar şimdi ne yapsınlar mecbur böyle mesela tahmini verseler mesela ekim başı gibi paketleri sunuyoruz dese ve hala çıkarmazsa forumda en az 10 konu açılıyor.

Biz yıllardır telekom yüzünden 100 üstü paketlere erişemedik. Sunulan gerekçe ise Telekom paketleri 100 ile sınırlıyordu. Şimdi 100 üstü paketlerin önü açıl biz 3 ay oldu gram yol alamadık

1 Beğeni

Evet farkındayım haklısınızda çıkartsa mesela 200mbps paketi 230 liradan neden 230 lira diye şikayet gelecek vatandaş bunu nasıl alsın kobilere oynuyorsunuz diye

Ben gigafiber istemiyorum, bu kadar insan vdsl beklerken fiber olan evime gigafiber istemem. Herkes faydalansın. Zaten TurkNet müşteri yoğunluğu olan yerlere gigafiber götürüyordur

1 Beğeni

Daha yüksek paketten ziyade internet sitesinde ben fiyatları bulamadım açıkçası. Bir yerde 139,90 diyor başka da bir paket fiyatı veya bilgisi yok. “139,90’den başlayan fiyatlarla” tamam başlangıç fiyatı buda devamı nerede? Yada ben mi göremedim. Bilemiyorum. :sweat_smile: Diğer firmalarda her paketin fiyatı yazmakta.

Bu arada çok kafiyeli harika bir reklam sloganı buldum TurkNet için; “Müşterileri yine yüzüstü bırakmadık ve 100 üstü hızları artık Türk Telekom fiber abonelerinin de faydalanmasını sağladık!”

Nasıl ama? :smiley:

500’lük paketi 300’e verin, bu iş huzur içinde çözülsün.

Yapmayacaklarını belli etmemelerini sağlayacak sözlerden başka 1 şey değil. TürkNetin türüne aykırı bu paketler… Tek fiyat tek paket sonuçta TurkNet…

Hocam nerede tek paket tek fiyat ? Kobi 129 gigafiber 139 vae 169 ?

Sorunun yanıtını kendin veriyorsun adı üstünde kobi ile bireysel 1 mi olacak? Ttnin altyapısından sadece 100mblik paketten ücretlendiriliyoruz… GigaFiber ttnin altyapısı değil.

300 TL bile çok fazla… 180 TL olabilir. Zaten 500 Mbps port kira ücreti o cıvarda idi sanırım. Hadi max 200 TL’ye verebilirler bence.

Tt alt yapısında tek fiyat diye bir şey yazmıyor ? Yazıyorsa ekra görüntüsü atar mısınız ?

Ben işin fiyatında değilim alt yapımdaki maksimum hızı istiyorum bu kadar

1 Beğeni

Destek atmana bakar maksimum hızı istiyorsan. Benimki alabileceğimin tamamını kullanıyorum şu an … İlk soruna gelirsek bunu ancak TurkNet doğrulayabilir. Ttnin politikaları için TurkNet 'e hayıflanmanın alemi yok… Bunları yapmasının nedeni tamamen ttnin politikası… GigaFiber tekrar söylüyorum TurkNet’in kendi öz altyapısı ttnin kararları buna bağlanamaz. TurkNet’in fiyat belirleyip/belirlememesi tamamen kendi hürriyetidir.
Yok vae 169.9da Giga 139.9mış bunlar çocuk kafasından öteye değil!

Ben vae niye pahalı giga niye ucuz demedim ki ? Siz TurkNet te tek fiyat var dediniz size 3 fiyat çıkardım :slight_smile:

Farklı firmalar gibi 100 üstü paketleri tanıtabilir fiyatı uyan gider alır bu kadar basit.

Daha anlaşılır şekilde açıklayabilecek kadar zeki değilim üzgünüm.

Bak ben size açıkça anlatayım. Yıllardır bizlere 100Mbps üstü paket veremiyoruz Türk telekom bize engel oluyor dediler

Nisan ayında 100 üstü paketlerin çıkacağı kesinleşti

Ayrı olarak kendi sitelerinde şu var

Adresinizdeki maksimum hız tek fiyat

Deyip 1gbps alabileceğim alt yapıya 100 veriyorsa orda işler değişir.

Çok bir şey istemiyoruz zaten alt yapı fiber paketler belli girdi çıktıyı hesaplayıp ona göre fiyat çıkartırsın olay biter bu kadar insanı bekletmeye gerek yok. Ha çıkarmayacaksan diyeceksin ki biz vae de 100 üstü vermiyoruz

Ama gidip 1 hazirandan beri çalışmalar devam ediyor dersen komik olur bilmem anlatabildim mi ?

1 Beğeni

Aldığı maksimum hız 100 ise ne olacak?