Fiber 100'den daha yüksek paketler gelecek mi?

28 Mbps’ye hiç bir itirazım yok. Hayat standardımızı değiştirdi diyebilirim. Evde çok fazla kişi online görüşme yapıyor upload sorunumuz çözüldü. :joy:

İnceleme başlatamamaları baya yazık olmuş. Bu müşteri hizmetlerinde tek yüzümü güldüren ver derdimi anlayan TT Prime müşteri hizmetleriydi. Geçen Vodafone ile konuştum. Zaten Vodafone anlatılmaz yaşanır. :joy:

TurkNet’ten 1 Gbps paketi 200 TL’ye satmasını bekliyorum yani Türk Telekom Fiber aboneleri için… Ayrıca TurkNet sanırsam şu ana kadar alternatif İSS olupta en iyi POP noktalarını kiralayan yada POP noktalarına sahip tek alternatif İSS olabilir. Çünkü TurkNet’in sitesinde, Didim’e bile çok yakın yerlerde kuşadası veya izmirde peering pop noktaları vs varmış. Bu bağlamda ping yükselmesi beklemem, aksine dahada düşebilir mi acaba?

İmkansız. Port ücreti zaten 300 - 400₺. TurkNet verebilecek olsa diğer ISS ler 1000₺ ye satmazdı.

2 Beğeni

buradaki port fiyatları güncel mi

TurkNet müşterilerine böyle bir paket bulunmuyor diye biliyorum turktelekom fiberi ile aldığını görmekteyim video da

2 Beğeni

1 Beğeni

1000 Mbps port ücreti “engelli” bireylere 200 TL diyorlar. Yaw şunu normal fiyat olarak neden sağlamıyorlar?

2 Beğeni

Açıkça tt diyorki ben 400 tlye veriyorum. Ama benim altyapımı kullanacak ve benden hizmet almayacaksan port ücretim 400 tl diyor. Açıkça benden al demek istiyor.
Bir şirketin amacı kar etmek olduğundan haklı bir istek ama 1 gbps fiyatını en azından daha makul fiyata verebilirdi.

Ayrıca modem işine düzenleme gelmeli. Kişi isterse Modem sorunlarından kendisinin sorumlu olmsı şartıyla kendi modemini kullanmayı tercih edebilmeli ve kira saçmalığımdan muaf kalmayı isteyebilmeli.

1 Beğeni

Arkadaşlar tt fiberdeki 200 500 1000mbpslerin port ücretleri aynı olmadığını bilirsiniz. TurkNet 169.9tlye tt fiberi bile aynı fiyattan satıyor. Bu durumda o hızları size 169.9tlye vereceğini kendiniz düşünebiliyor musunuz?

2 Beğeni

169 tl den belli hız üzeri zarar etmeye başlar. Zaten web sitesinde artık tek fiyat ibaresini eskisi kadar kolay bulamazsınız ve öne çıkarılmıyor. Çünkü tek fiyat uygulaması kalmadı. Aslında bunu kendileride açıkça kabul esip yeni üst paketlerini yayınlasa keşke

1 Beğeni

Kendi alt yapısına yatırım yapması varken gidip telekom tekelinden neden port alsınki firma 100 üstü paketler bundan sonra gelecek gibi görünmüyor turk telekomda en doğru karar bence :slight_smile: gigafiberi yaygınlaştırıp kurtulalım telekomdan

1 Beğeni