Ev telefonu ve internet hakkında

Niye eski yazılanlar gözükmüyor mu? Bizde görünüyor oysa

Farklı bir başlık altında kayıt açmış olabilir mi?

Olabilir hocam, başka bir arkadaş aradı ona anlattım durumumu. Bakalım düzelir inşAllah en kısa sürede.

1 Beğeni

Ya bu destek kayıtlarındaki arkadaşları özenle mi seçiyorlar. Telefon hattım problemli, cızırtı var başka numara çıkıyor diyorum. Türk telekoma baglantı kopuyor diye kayıt açıyorlar. Kaç gündür bir telefonu düzeltemediler.

Telefon arızası kısmında telefon ile arama yapamıyorum yada çağrı cevaplayamıyorum başlığı altında kayıt açın

Santraldeki arkadaş yine rica üzerine gelip halletti sorunumu sağolsun. Yani türknetin Türk telekom santrale arıza kaydı bıraktığı falan yok. İşiniz bu destek kayıtlarındaki arkadaşlara kaldıysa teknik olarak çözülmesi imkansız. 2. Kez sorun yaşıyorum ikisinde de kendim gidip rica edip sorunumu çözdürdüm. Teknik ekip olarak türknetin artık bişeyler yapması gerekiyor.

İş emri olmadan mı gelip yaptı? Çok ilginç

Adam bana gelen bi kayıt yok diyor. Ya TurkNet bildirmiyor, ya da Türk telekom kurumsaldaki adamlar santraldeki ekibe bildirmiyor. Ev telefon hattın da iptal gözüküyor falan dedi ama şuan sorun yok. Yapayla alakalıdır belki. Neyse şuan sorun çözüldü, inşAllah bir daha o destek kayıtlarındaki okuduğunu bile anlamayan kızlarla muhattap olmak zorunda kalmam.

3 Beğeni

Sorunun çözüldüğünde sevindim iyi günlerde kullanın :+1:

3 Beğeni