Düzeltilemeyen İnternet Kesintisi

Internetim 2 gune yakındır yok ve uygulamada ne gun belirtilmis nede baska birsey destek ekibide surekli ayni seyi soyluyor interneti yeniden mi dosuyorlar anlamadim bu nasil sorunsa

Merhaba, eğer daha önceden bu konu ile ilgili bir destek kaydı oluşturduysanız, destek kayıt numaranız ile müşteri numaranızı bana özel mesaj olarak iletir misiniz?

Ozelden yazamıyorum eger siz bana mesaj atarsaniz size donus sağlarım

Yazdim ama ulasdimi .

Mesajınızı gördüm ve @EFG bey’e konuyu direkt ilettim.

1 Beğeni

Oda istedi benden onada attim ama gormedi galiba

Merhaba bana destek donus yapti haftaya duzeltilecekmis boyle ismi olur ben haftaya kadar internetsiz kalmis olucam haftaya gelip gelmeyecegi kesin degil

Bir donus daha yaptilar en gec haftaya cumaya yapilacakmis haftaya cumaya kadar ne yapacam anlamadimki cep internetim full bitti

Evet onu yapicaklar ve evet turk telekom altyapisi oldugu icin onlarin iss firmasini kullanmadigim icin en uzun surecte yapacaklar gibi

2 yil turk telekom kullandim en fazla 1 gun internet kesintim oldu ondan da biliyorum

Keske burda gigafiber olsada su dertlerden kurtulsam

Boyle olursa mecburen baska iss e gecmek zorunda kalabilirim tt haric cunku evden calisiyorum internet cepte bitti

Ama sorunu duzeltip interneti verir

Gene yılan hikayesine dönen bir konu internet ne durumda gelişme var mı btk şikayet edilse düzelmezmi

Hayir hala duzelmedi destek ayni mesaji atip atip duruyo

Sizin bana iletmiş olduğunuz özel mesajınıza dönüş yaptım. Gelişme olması durumuna size net bir geri dönüş yapmaya çalışacağım.

Sorun 5 gundur devam ediyor musteri hizmetleri 2 3 gun önce en gec haftaya cuma derken simdi net bir sure veremiyoruz diyor galiba daha cok surecek gibi

Simdi birdaha mesaj attilar sorun yazilimsal oldugu icin tarih verememektelermis 1 haftaya yakin suredir nasil duzeltilemiyor

Merhaba kimse detayli bilgi ve tarih vermiyor sorun cozulurmu sizce

Forumda turknette çalışanlar neden detayli bilgi ve tarih vermiyor kimse ilgilenmiyor gibi