Düzeltilemeyen İnternet Kesintisi

Demek ki sorun büyük ki 1 haftaya yakın düzeltilememiş. Serzenişte bulunmanızı gayet normal karşılıyorum.

Fakat tam da bu yüzden net bir tarih gün vermek doğru olmuyor. Sonrasın da ‘‘hani cumaya kadar olacaktı. Daha niye çözülmedi. Kimse niye ilgilenmiyor’’ denildiği için tarih vermek doğru olmuyor. Yani bir sorun var, unutuldu diye düşünülmemeli. Sonuçta TurkNet hizmet veriyor, hizmet verdiği sürece de siz den ödeme alıyor. Yani yatırım yaptığı para kazanacağı yer ile neden ilgilenmesin. Siz merak etmeyin. Arıza boyutuna göre süre uzar kısalır. Değişkenlik muhakkak gösterecektir. Yani arka da müdahale sağlanıyor. Aksi durum da zaten size bilgi sağlanıyor. Gelen mesaj gibi.

1 Beğeni

Ben uzaktan calisiyorum ve internet cok onemli surekli mobil paket aliyorum sizce hangisine para vermek mantikli

Ve internetimde hic sorun yokken birden gitti ne tur sorun vardida ben farketmedim

Ve arastirdigim kadariyla 1 ay kadar interneti olmayan dahi oluyormus o kadar surermi surerse ne yapicam bende onu dusuniyim

Bana mesaj gelmiyor desteğe sorunun ne oldugunu ben sorarak ogreniyorum yoksa hergun ayni mesaji atip atip duruyorlar surec uzar kisalir diyorsunuz internette 1 ay diyende var 2 ay diyende var twitter diger forumlar bu forum cogu yerde surec baya uzayan kisiler var ben saten tt dan cayarak gectim TurkNet 'e samimiyetine hizina ve musteri hizmetlerine güvenerek ama boyle olunca ve hic detayli bilgi verilmeyip surekli hergun ayni mesaji alinca insan serzeniste bulunabiliyor

Saten tt den gectim cok yavas ve cok pahali adsl 12 de 80 tl oduyordum 3 ay oldu geceli hizim 75 benim icin cok iyi turk telekom aylik 170 tl ve taahhutlu

Hayir neden gitti anlamadimki sorun yoktu kesinti yoktu

Ama sorun yazilimsal mis yani turknetle alakali degilmi nasil 40 gun surecekki

Dostum biraz sakin ol, mesajlaşır gibi yorum atmana gerek yok. :slight_smile: O ödediğin 170TL içerisinde TT’nin hizmeti de yer alıyor. Yani gece aradığın zaman sabah TT gelir halleder. Eğer benim için TurkNet daha iyi diyorsan bunlara katlanmak zorundasın. Umarım en kısa sürede hallolur.

1 Beğeni

Sizi anlıyorum. Tabi bu durumda mağdur iseniz süreç size sıkıntı verebiliyor ise TT veya başka bir ISS’i tercih etmeniz sizin en doğal kararınız. İsterseniz tekrar başka bir ISS ile görüşün. Hem mağdur olmamış olursunuz. Çünkü inanın bende süreç hakkında bilgi veremem. Enes bey zaten konunuza el atmış. Değişiklik olması durumun da haber edeceğini de söylemiş. Ya bekleyeceksiniz yada başka bir ISS ile görüşüp oraya geçeceksiniz. Daha sonra sorun düzeldiğin de geri giga kullanmak isterseniz ona göre haraket edebilirsiniz.

Bende giga yokki fiberde yok bulundugum yerede 10 yil gelmez saten,bu hafta internetin gelmesini bekliyorum vdsl 75 paketindeyim
(Gigafiber olsa sorun etmem sonucta yuksek hizlar kendi altyapiniz sorun olabilir diye ama bu tt nin altyapisi ve simdiye kadar hic sorun yoktu)

Sorun surdaki oturdugum yerde tek bende var ve sorun yazilimsal mis turknetle alakaliymis oturdugum yerde tek ben turknetliyim

Evet bugunle birlikte 1 hafta oldu ve kimse detayli bilgi vermedi sorunu buldularmi yoksa daha sorunu bulmayami ugrasiyorlar bundan bile haberim yok ne ariyorlar nede bilgi veriyorlar hergun otomatik mesaj gibi ayni mesaj geliyor destekten

Yeni bir güne daha internetsiz girdik

Sorunum bugun itibari ile çözüldü sancili bir surec olsada sorun cozulebilecek en erken surede cozuldu yardim i olan herkese tesekkurler @efg @Baran

1 Beğeni

Sorununuzun çözülmesine sizin kadar sevindim :hugs: İyi kullanımlar dilerim :pray:

1 Beğeni

Sorunun çözümlenmesine sevindim, keyifli kullanımlar dilerim :hugs:

4 Beğeni