Düşük hız sorunu

Akşam halledelim (20 karakter)

1 Beğeni

İnternetim kesildi acaba VDSL mi yaptilar şuanda evde değilim eve gidince bakacağım

1 Beğeni

Uzaktan modeminizin ayarını değiştirme gibi bir şansları yok. Tekniksel bir hata olabilir

1 Beğeni

Güncelleme:Bugün TurkNet’ten yerinde destek ekibi geldi benim hattımı apartmanda başka birisi kullanıyormuş türk telekom’a haber vericez dediler bekliyeceğim birkaç gün daha bekleyip sonucu göreceğim.

3 Beğeni

Gelişmeleri buradan paylaşır iseniz sevinirim

3 Beğeni

Paylaşacağım şuan benim hattımı apartmanda başka birisi kullanıyor şaka gibi kesin 16 diye bağlattı 100 mbps hız alıyor şuan

3 Beğeni

Bunu yapan ekibin gözleri kör olmuş :slight_smile:

Şaka bir yana gerçekten üzülücek halimize gülüyoruz. Parasını peşin verdiğiniz hizmetin başka tarafından kullanılması gerçekten kötü bir durum. Neyse sorun çözülürse vericekleri cevabı merak ediyorum beni etiketleyin lütfen

2 Beğeni

Bir gelişme yok hala gelen giden yok hiç TurkNet türk telekoma arıza kaydı oluşturmuş fakat bugün kapatılmış TT kaynaklı arıza yok diye şimdi de arıza tespiti yapılıyor yazıyor zaten belli sorun ama anlamış değilim böyle giderse turknetin bana verdiği hizmeti kullanamayacağım

1 Beğeni

Güncelleme:Merhabalar, ben Gizem D.
VDSL olarak geçiş sağladık. Sorunsuz hizmet alabildiğinizi görüntüledik, keyifli kullanımlar.
Şöyle bir dönüş yapıldı hatta hattım adsl di kesilmiş arayüzden vdsl e aldım fakat modeme sinyal gelmiyor gene nasıl vdsl yapacağım?

Şunu seçiyorum fakat modeme sinyal gelmiyor reset attım kurulum yaptım gene gelmedi nasıl yapabilirim?

Başka bir modemle deneyin

Elimde vdsl destekli bir modem yok maalesef birisinden de borç bir modem alamam

Tp linkden başka vdsl destekli bir modem yok

Şuradan değiştireceğim bir ayar var mı?

Hayır burası doğru modülasyonu VDSL yaptığınızda DSL ışığı sabit yanmıyor mu?

Evet, maalesef yanmıyor.

Online işlem merkezi üzerinden kayıt açtınız ise oradan gelecek cevabı bekleyin :person_shrugging: