Düşük hız sorunu

Yapıyorum fakat gene adsl oluyor.

Ödünç bir modem bulup deneme şansınız var mı?

Modem arayüzünde ağ kısmında DSL ayarları kısmı olacak oradan hat modülasyonunu değiştirebilirsiniz

Böyle bir kısım var.

En sağda düzenle kısmında ne çıkıyor

How to configure VDSL connection on the TD-W9970/TD-W9980 | TP-Link Türkiye Burada nasıl kurulum yapacağınız adım adım anlatılmış. Adımları takip ederek deneyebilir misiniz bir de?

Vlan ID kısmı değişmiyor ise hat adsl tanımda kalmış olabilir diye düşünüyorum. Anlam veremedim

Ben de veremedim TurkNet in hattı vdsl yapması gerekiyor bence.

1 Beğeni

Şurayı yeni keşfettim fakat dsl ve ethernet çıkıyor sadece ethernet üzerinden kursam vdsl olur mu?

1 Beğeni

Olacağını sanmıyorum telefon kablosundan internet erişimi sağladığınız için DSL olarak kalması gerek

1 Beğeni

Ya gerçek hızımı nasıl alacağım? Artık delirme noktasına geldim.

1 Beğeni

Bende bugün sorun olmaya başladı şuan hiz testi yaptigimda hız 5mbps çıkıyor. Paketim 35 mbps ilk gunlerde 33 çıkıyordu

1 Beğeni

TurkNet oimden baktığımda vae kapalı modem bulusmuyor yazıyor bunun anlamı nedir

1 Beğeni

Vae kapalı yazıyorsa yapa altyapısındasınız demek bende de birkaç hafta önce modem buluşmuyor yazıyordu atlak bağlantı sorunu varmış bunu çözdüler fakat şu hızım hala düşük alt tarafı vdsl’e geçirecekler

1 Beğeni

Başka bir modemle deneme şansınız var mı

1 Beğeni

Sorunun modem kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Çünkü YAPA’da ADSL ve VDSL sinyali aynı anda gönderiliyor. Modemde VDSL devre dışıdır yazıyor onu aktif ettiğinizde sorun çözülür zannediyorum

1 Beğeni

Denerim fakat o modem vdsl desteklemiyor sadece adsl destekliyor.

1 Beğeni

Nasıl aktif edeceğim?

1 Beğeni

Yukarıda tplink sayfasından bi link vermiştim o adımları takip ettiniz mi?

1 Beğeni