Dslam kilidi kaldirma talebi

Şimdi tek sıkıntım kabloyu dışarıdan içeriye almak için bir delik açmak :slight_smile:

ben yıllardır kullanıyorum iç tesisat ölü dıştan cat6 çektim aynı durum yani benim odaya kadar 3-4 tane delik açılı sduvarda :joy::joy:

Benim direk ön cepheye bakan yerde konumlu modemim o yönden+ var. Yoksa bahçeden almak zorunda kalacaktım

Şuan 92 hız alıyorum ekleri kaldirsam belki 100 olur ama hiç uğraşamam. Şuan kapasite 120 zaten paket 100 olduğu için 92 veriliyor

Bence böyle bırakın, ne kadar uğraşırsanız o kadar problem çıkar karşınıza. İleride ne de olsa bir şekilde hızınız düşecek, TT sizi de rahat bırakmaz. Şu an bu hızın keyfini çıkartın :smiley:

Saha dolabına 52 metre var yapsın yakarım ki kamera da yok :slight_smile:

Müşteri gelir, yoğunluk olur, o olur bu olur şu olur sen rahat ol TT bir yolunu bulur o hızını elinden alır :smiley: Sen sonra istediğini yap, her türlü zararlı sen oluyorsun bu işte ama alışırsın tüm herkes bu problemi yaşıyor :smiley:

Normal birşey bu aslında. Rakip firman seni bir tık geçmeye başlarsan ayağını kaydırabilecek pozisyondasın. TurkNet her zaman 1-0 geride bu bakımdan. Bölgede TT kullanıcısı azalırsa direk düşürürler :slight_smile:

Santrale yakınsan YAPA varsa mükemmel, GigaFiber varsa mükemmel gerisi sıkıntı :smiley: TT Fiber bile olsan bir şekilde hızını azaltıyorlar ama evet dediğin gibi normal bir durum. Sadece TurkNet değil diğer firmalarda da aynı problemi yaşıyor müşteriler. TT vanayı açıyor kapatıyor :smiley:

Saha dolabına mesafem bu şekilde. Santral pek yakın değil 3 km olabilir. Ana santrale

İstanbulun göbeği olmasına rağmen göbeğinin göbeği olmasına rağmen ne yapa var ne de gigafiber planlaması da yokmuş :slight_smile: siteden daha kolay para kazanılıyor. TT fiber aslında alt sokaklarmda var ama benim adresimde VDSL 100 var