DSLAM Kilidi #3

2695581

bu veriler şu an 2 yıllık parçalanmış modemden gelen veriler yeni modem alıcam bu hafta içerisinde

DSLAM Kilidi kaldırın teşekkürler

Merhaba,
Hat değerlerinizi inceledim daha fazla hız yükseltilir ise kopma, performans vb. problemler ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumu kabul ederek kullanmak istiyorsanız @hgonul’ ün dediği gibi destek kaydı oluşturup Net Uzman’a durumu belirtiniz. Farklı bir sonuç alırsanız buradan bilgilendirirseniz sevinirim.

1 Beğeni

modemden dolayı hız değerlerim bu şekilde diğer modemi takınca line attention düşüyor ve upload 30db oluyor ama paket kaybı oluyor siz yükseltin sorun olduğunda düşürme talebi iletirim

İlk olarak destek kaydı üzerinden işlem uygulanması gerekiyor Net Uzman tarafından yapılacak olan dönüşe göre size yardımcı olabilirim.

Kardeşim burda kimse kaldıramaz hatta müdahale eden TurkNet olacaktır sen bnim yazdığımı gönder onlara yarın ki cevabı bekle

Başka insanların yaptığını hatırlıyorum

şimdi olur mu diğer modemi taktım

Destek kaydı üzerinden farklı bir dönüş alırsanız buradan yardımcı oluyoruz ancak dediğim gibi ilk olarak kayıt oluşturmanız gerekiyor.

ok hat değerim nasıl cevap vermedin

Şu anki gözüken değerler diğerine göre daha iyi durumda. Bu değerlerle de kopma yaşanabilir ancak diğerine göre daha düşük kopma ihtimali var.

Şuan bu taktığın modemi kullan kardeşim hat değerlerin güzel gözüküyor biri kaldırıyordu ama görürse bu konuyu kaldırır şuan buralarda gözükmüyor

Sen şuan benim yazdığımı gönder yarın dslam kilidin kalkmış olacak

Biz mod ekibi olarak gerekli durumlarda ilgili birimle iletişime geçerek DSLAM kilidine müdahale edilmesi konusunda kullanıcılara yardımcı oluyoruz :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Baran o zaman arkadaşn dslamını kaldırtsana çok makbule girmiş olursun

Bizimde uymamız gereken süreçler var o yüzden direkt olarak müdahale ettiremiyorum.

bu modemde paket kaybı oluyor işte nedense firmware güncellemesi yapmam gerekiyor ama türktelekomun modemi nasıl yapıcam bilmiyorum türktelekomu aramam mı gerek

O zamn destek kaydını açıp dslam kilidinin kalkmasını bekleyecek

Kardeş sakın modem güncelleme orijinal kullan kayıplar internet kullanım yoğunluğundan kaynaklı

bu modem zaten arızalı paket kaybı yapıyor güncellemem bir şey kaybettirmez yedek alırım firmware sıkıntı çıkarırsa geri eski firmware’e dönerim nereden indiricem ama kaynak bulamadım

Modemin modelini söyle bakalım ona göre firmware dosyası ataym güncelleme yap

VC220-G3u v2 modemim