Dsl ışığı var internet ışığı var fakat internet erişilebilir değil

Son 30 gün içerisinde toplam 10 günlük internet kesintisi yaşadım. Bu sonuncusu için port değişikliği yapılacaktı VDSL takılacaktı özellikle sordum internet kesintisi olacak mı ne kadar sürecek diye bana verilen cevap internet kesilmesinin olmayacağı her şey ayarlanınca ekiplerin gelip kuracağını ve kesinti olmayacağını belirtti. Bunun üzerine onay verdim. Pazartesi günü kurulum için gelen ekip internet daha gelmemiş gün içerisinde geleceği söylendi ama 3 gündür internetim yok…

Online işlemlerde fiziksel durun kapalı yazıyor, durum bilgisi eski portun bilgileri var ne zamana kadar bekleyecez evde 4 kişinin online dersleri var

Şuana kadar online hizmetlerden hiçbir geri dönüş almadım…

@ModeratriX yardımcı olur musunuz, hâlâ bir bilgilendirme alamadım. Işıklar yanıyor ama net yok

Modem arayüzünden dns değiştirip deneyin lütfen. Önerebileceğim en iyi dns adresleri
Cloudflare dns
Dns1: 1.1.1.1
Dns2: 1.0.0.1
Google dns
Dns1: 8.8.8.8
Dns2: 8.8.4.4

1 Beğeni
1 Beğeni

Did you contact you ISP? I also faced internet outage and when i called customer service, the said my cables were being changed and once my connection was active i did Unifi speed test and the results were amazing.

Cihazın aldığı ip 10 ile mi başlamakta? PPPoE bilgilerinizi kontrol ediniz ve girdiğiniz PPPoE nin sonunda @turk.net olduğundan emin olunuz.