DSL ışığı kurulumdan beri yanmıyor

hocam şu şekilde bi sorun yok gibi duruyor(bina içinde zaten)

1 Beğeni

O zaman yak konnektör alın etiketli uçları söküp sizin daireye giden kabloya bağlayın. Modemi oraya götürüp ölçme şansınız varsa önce onu yapın ama.

modemden ölçtük zaten aşşağı indirip dsl ışığı yanmıyordu, voltmetre ile direk ölçtük gene sinyal yoktu

tt ekibinin yanlış uç verme ihtimali var mı acaba, alttakilere falan takmayı denesem mi ??

DSL ışığı yanmıyor şeklinde kayıt varsa oraya not olarak yazın yaptığınız islemleri

Daireden gelen kabloyu bana ayrılan değilde diğer portlara taksam çalışır mı ? Kaçak falan alma olayı var mı öyle bişeyler en azından port mu bozuk onu anlayayım, 3 haftadır çözülmedi sorunum.

Hayır bu şekilde yapmanız doğru değil. Ayrıca diğer abonelerin de modemi hatta bağlı olduğu için sağlıklı olmaz sonuçlar

Zaten değişiklik olmadı, artık sıkıldım 1 ay olucak nerdeyse iptal etmeyi düşünüyorum

1 aydır mı sorun yaşıyorsunuz ?

1 Beğeni

24 nisanda aboneliği başlattık 0 hizmet

Bu destek kaydı 3 kere TT ekiplerine gitti 3ünde de aynı cevap geldi, 0 gelişme

Son gelişmeler bu şekilde bakalım sonuç ne olucak

1 Beğeni

Son durum nedir? Kayıt hâlâ açık mı kontrol eder misiniz?

1 Beğeni

2 gündür falan teyit aşamasında

Bugün çözüm olmadı ise yarın kontrol edilir diye düşünüyorum. Eğer öğlene kadar değişiklik olmaz ise Telekom destek hesabına durumu iletin

1 Beğeni

Twitter hesabına mı ? tt destek

Evet TT destek hesabına

Şimdi baktım kapanmış arıza kaydı, ama hala çözülmedi bakalım TurkNet ne diyecek gene

1 Beğeni

Bu gelmiş, benim kayıtla uğraşan adam değişmiş galiba ismi farklıydı,Destek kaydı kapanıyor, tak yeni açılıyor 4. oldu bakalım hangisinde çözülücek

1 Beğeni

Sonunda küçük bi gelişme oldu bakalım ne zaman çözülücek

1 Beğeni

TT nin planlı çalışması mı acaba? TurkNet in karnesi sayfasından kontrol eder misiniz bölgenizde planlı çalışma var mı?