Çakışma olduğu için ipv4'ü kapatıp ipv6'yı aktif etmek istiyorum lakin ipv6'yı aktif edemiyorum

Çağrı merkezinin görevlisinin verdiği bilgiyi uygulayacağım ama hiçbir şekilde doğru düzgün bir desteği mevcut değil

IMG_20220324_202355

Modemde böyle bir ayar yok

1 Beğeni

Anladiğim kadari ile sadece ipv6 kullanmak istiyorsunuz ben pek onermem steam bile açılmaz sadece google hizmetleri düzgün çalışıyor ipv6 da

3 Beğeni

Modeminizin marka modeli nedir ve modem arayüzünden ekran görüntüsü paylaşır mısınız mümkünse

1 Beğeni

x

Daha önce konusu vardı root vs gerekiyordu. Müşteri temsilcisinin verdiği cevap Zyxel modemler için geçerli

1 Beğeni

Teşekkür ederim zaten bu konu hakkında ben de zaten defalarca red cevabı vermiştim

1 Beğeni

Sadece ipv6 kullanılabiliyor mu ? Deneyen varsa sen bilirsin @ModeratriX

Zaten bu ipv6 yı anlamadım ben. Bugün itopya üzerinden alışveriş yaparken kart numarasını yazıp alışverişi oynayladım ama geçersiz ip adresi deyip alışverişi gerçekleştiremedim. Yani bence şuanlık ipv4 devam etmek daha mantıklı.

2 Beğeni

Zte ile ilgili sanırım son gelişmeye göre olmuyormuş.

Bugün bir gelişme oldu modem ilgili değişim olabilir ve ip v 6 hazır kurum olarak gelecek deniyor vede çağrı merkezi görevlisi benden düzgün destek verdi beşyıldız hak eden çağrı merkezi görevlisine rastladım sanırım

1 Beğeni

Bu konuda bir sorun yaşarsanız bana özelden ulaşın lütfen. Ben yardımcı olmaya çalışırım.

1 Beğeni

Tamamdır Türk telekom’a iletildi haber bekliyorum Bir şey olursa haber veririm

Mutlaka beklerim. Teşekkürler. İyi forumlar.

1 Beğeni

Dm yazdım sorun giderilmedi @EFG

TT tarafı size bu konu ile ilgili cevap vermiş. Modeminizi IPv6 için uyumsuz olduğu dönüşünde bulunmuşlar :frowning: Bizim bu süreçte yapabileceğimiz ekstra bir işlem ne yazık ki bulunmuyor. Konuyu kapatıyorum. İsterseniz özel mesaj üzerinden iletişimimize devam edebiliriz.