Bu mesaj ne anlama geliyor(Zam öne çekildi) 1 mayıs itibari ile zamlı tarife geçerli

Benim son ödeme 13 06 oluyor terslik bende mi :joy:

Fiyat garantimiz şu anda geçerliliğini koruyor. Kullanıcılara duyurduğumuz yeni fiyatımızda da herhangi bir değişiklik yapmadık.

Biz kullanıcılarımıza her zaman alabilecekleri en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Sadece hız konusunda değil yaptığımız yatırım ve iyileştirmelerle de sürekli gelişen bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Speedtest ve nPerf gibi firmaların açıkladığı raporlar zaten hız konusunda en büyük referansımız. Hem tutarlık hem yüksek hız hem de düşük ping konusunda zirvedeyiz. Ama biz konuyu burada bırakmıyor CDN ve peering gibi sizlerin internet kullanımızı direkt iyileştiren farklı yatırımlar da yapıyoruz. Bu sayede en sevdiğiniz online platformlara çok daha hızlı bağlanabiliyorsunuz.

Taahhütlü hizmetlerde çeşitli kampanyalar sebebiyle aynı tarife üzerinden yeni müşteriler ayrı mevcut müşteriler ayrı fiyatlandırılabiliyor. Ama biz size tarife mühendisliği yaptırmıyor tek fiyat politikası ile yaklaşıyoruz. Bununla beraber alternatif hizmetlerde, görünmeyen (telefon, modem, vergi ücretleri gibi) ek maliyetler önünüze çıkabiliyor.

Taahhütlü bir hizmete geçiş yaptığınız an aynı hızı 24 ay kullanmayı da kabul etmiş oluyorsunuz. Biz ise yaptığımız çalışmalarla altyapısı iyileşen yüzlerce kullanıcımızı her ay ücretsiz bir şekilde daha yüksek hızlara geçiriyoruz.

Türkiye ve dünyanın durumu malum, sürekli yer değiştirme var, taşınma var, hiç yoksa yazlığa gidiliyor. Taşınacağınız, nakil edeceğiniz, dondurmak isteyeceğiniz zamanlarda yüksek cayma bedelleri ve taahhüt uzaması koşullarına hazırlıklı mısınız? Çok daha pahalıya gelmesin?
Sektör genelinde yaşanan bir sorun, memnuniyetsizlik. Altyapı sorununuz olursa, arıza bildirimleriniz cevaplanmazsa, ilgi göremezseniz ne yapacaksınız? Taahhüt süreniz boyunca kullanmak durumunda kalacak ya da yüksek cayma bedelleri ile karşılaşacaksınız.

Bizde ise size özel NetUzman ekibimiz var. Sizin bize bir taahhüdünüz yok ama bizim size iyi bir hizmet sunma taahhüdümüz var!

2 Beğeni

Peki önümüzdeki yıllarda enflasyon - li rakamlara düşerse misalen -10% gibi olursa fiyatta indirim olur mu :joy:

Faturaların son ödeme tarihleri hizmet açılış zamanlarına göre değişkenlik gösterebiliyor. Bir sorun yok.

1 Beğeni

O zamanın şartları geldiğinde konuşulur ve değerlendirilir. İnşallah ülkemizde enflasyonu dediğiniz seviyelerde görürüz ve her şeyi herkes kullanabilir hale gelir :pray:

2 Beğeni

Altyapısı iyileşen kullanıcılarınıza aynı fiyata aynı hizmeti sunma sözünüz FTTH kullanıcılarına sunulacak olan 1 Gbps tarifesinde geçerli olacağının sözünü verebiliyor musunuz peki?

Bu konuda zaten TurkNet’in tek paket tek fiyat anlayışı var ve hala devam ediyor. Şu an bizde 1000 Mbps hız paketimiz ile 100 Mbps’lik hız paketi fiyatımız aynı… Bu durum devam edecek diyebiliriz.

1 Beğeni

Onu demek istemedim. Turk Telekom altyapısındaki fiber kullanıcıları Turk Telekom kendi portları üzerinden 1 Gbps internet hizmeti vermeye başladığında TurkNet yine aynı fiyatı koruyacak mı diye soruyordum.

Bu konuları bu durumlar gün yüzüne çıktığı zaman değerlendiririz. Şu an için net bir şey söylememiz doğru olmayabilir.

1 Beğeni

gigafiber sizin altyapınız tt altyapı kira ücretlerine zam yapacak olası xDSL zammında gigafibere zam gelir mi

O zaman bana altyapım iyileştikçe aynı fiyata daha iyi hizmet alacağımın sözünü vermiş olmuyorsunuz.

bu baskabir konuda an itibariyle guncel zaten ve tartışılır bir durum bu soylediğiniz.

daha yüksek hızlara geçişte taahütlü aboneliklerde bir problem olmuyor

bu konuda tüm firmalar nakil hizmetini veriyor taahüt bozmadan ve VAE altyapısında dediğim gibi tüm firmalar bu nakili telekomdan yapıyor bir farkınız yokki

bunu demeseydiniz iyiydi Turk.net malesefki müsteri hizmetleri ve teknik destek geri dönüş ve müdahele süreleri noktasında deneyimlediğim en kötü internet servis sağlayıcı

Net uzman ekibinizin uzmanlığı malesef tartışılır durumda sadece şu forumdaki post ları takip eden birisi bile nedemek istediğimi anlar ortada.

An itibari ile daha önce müşteri hizmetlerinden , basvurumla aynı gün gelen teknik ekibinden memnun olduğum COMNET e evraklarımı yüklüyorum başvuruyu yatım geçiş için. @EFG sen bunları demiyeydin iyiydi bu yapılanın savunulur bir tarafı yok çünkü .Bir firma müşterisine vermiş olduğu taahhüdü çeşitli bahanelerle yerine getirmiyor bu olacak bir şey değil malesef.

1 Beğeni

şuanda dolar 14 75 tl euro 15 90 tl oldu

Keşke Superonline fiber adresimde olsaydı hiç düşünmeden 200 Mbps tarifesine taahhüt yapardım. Çok şanslısınız ne diyeyim

Veremezlerki :)Buraya not düşüyorum bir kullanıcı vardı demişti bunu dersiniz . Mevcut fiyattada artış olacak haziran 2023 taahüdünüde Turk.net aynı bahanelerle yerine getirmeyecek :slight_smile: Hatta bunuda iddia ediyorum gigafiberede zam gelecek haziran 2023 öncesinde :slight_smile:

2 Beğeni

Vermeyecekler zaten. Taahhüt yapmamam için hiçbir sebep yok ortada. Zaten fiber kullanıyorum her iss bana sorunsuz hizmet sağlayabilir

taahhütte de şöyle bir sıkıntı var menmun kalmadığında iptal edemiyorsun
taahhüt bence mafyacılığın yasal halidir acilen yasaklanmalıdır

Superonline pahalı evet doğru. Taahütlü evet doğru. upload 20 mbit oda dogru. Ama aradığımda karşımda konuya hakim bir muhattap var. Adresime teknik ekip aynı gün geliyor hizmet verdiği her bölgede bayisi ekibi var çünkü. upload 20 evet ama upload 20 gercekten kullanılmıyor bile keeneteic modemimden kullanıyorum superonline ı da kullanıl grafiklerine bakıyorum fazlasıyla yetiyor 20 mbit. 1000 mbit upload gigafiber kullanan kullanılarım % kaçı acaba upload larını tam performansta kullanıyor :slight_smile: taki bir dosya sunucu vb kurmadıktan sonra. Taahütlü abonelik mevcut şartlarda göz önüne alındığında net bir şekilde rakam olarak avantajlı olacak belliki Turk.net in bu yaklaşımındanda sonra

2 Beğeni

Diyorum ya altyapım eve kadar fiber memnun kalmama gibi bir durumum oluşmayacak.