Bu mesaj ne anlama geliyor(Zam öne çekildi) 1 mayıs itibari ile zamlı tarife geçerli

haziranda kesin zam yok o zaman

O zaman sonhaziran zammından sonra bahane edip 2023 haziran sabit fiyat olayınıda iptal ederler. TurkNet malesef sözünde durmadı. Zaten turktelekom port zammını geri çekti. haziran 1 de uygulayacak. Port zammı bahaneniz olamaz.

1 Beğeni

Turktelekom zammı haziran 1 den sonra başlıyacak.

Bu duruma yukarıda cevap vermiştim.

Mutlu son 1 ay öne çekildi🙃

O zaman kısmı ücret olur. TurkNet 'e fatura düzenlemeyi biz öğretecek değiliz. Gün bazlı çıkar ve benim hesap kesimi ayın 1 ben hazirandan hiç kullanmayacağım ki. TurkNet fatura konusunda hep çuvalladı.

2 Beğeni

Zammı 3 ay öne çekmişler

şimdi burada zam zam konuşuluyor 1 hafta 10 gün sonra zam yapmasınlar TurkNet bizi görüyor söyliyim dedim

TurkNet 'e güvenilmez o zaman bakarsın haziran ayindada bir seyler bahane edilip vaad edilen birsey varsa geri alına bilir haziran denilen vaad mayısa cekildi buradaki amaç 40 tl degil kullanicilara verilen vaad ben 6 ay içınde türkneti kesin bırakma karari aldım olmuyor böyle.

Merhabalar, burada dikkat ettiğimiz en önemli husus sizlere karşı şeffaf ve yalın olmak. Biz elimizden geldiği kadar sizlere daha iyi hizmeti uygun fiyatlara vermeye çalışıyoruz. Kendi vizyonumuz ve politikalarımız kapsamında her daim verdiğimiz sözleri tutuyoruz. Ancak mücbir sebepler ve dış etkenler sebebiyle beklenmedik durumlarla karşılaşabiliyoruz. İlk amacımız hiçbir zaman hizmet kalitemizi düşürmemek ve hep geliştirebilmek. Bu kapsamda beklenmedik durumlarla karşılaşınca eğer hizmet kalitemizi etkilemeyecekse kullanıcılarımıza hiçbir şey yansıtmıyoruz. Geçmiş yıllarda bunun çok fazla örneğini yaşadık. Ancak hizmetimizi sürdürülebilir olmaktan çıkaran durumlarda en minimum oranlarda fiyatlarımızı güncelliyoruz.

Daha Haziran’da yapılacak diye konuşulan zam Haziran’da yapılmıyor. Elinizde olmayan sebepleri bahane gösteriyorsunuz. Haziran 2023’e kadar elinizde olmayan başka sebeplerin olmayacağını nerden bilelim? Bu durumda taahhütlü abonelikler bizim açımızdan daha avantajlı olmayacak mıdır?

2 Beğeni

Elimizde olmayan başka bir sebep ortaya çıkıp çıkmayacağını bilemeyiz haklısınız. Ama ne olursa olsun size yüksek hızlı hizmeti başarabildiğimiz en uygun fiyata vereceğimizden emin olabilirsiniz. Taahhütlü aboneliklerin tek özelliği fiyat garantisi değil maalesef, daha düşük hızlar, düşük kaliteli hizmet aldığınızda veya taşındığınızda karşınıza çıkan yüksek cayma bedelleri gibi düşünülmesi gereken yanları da var.

Bu noktada haziran 2023 e kadar sabit fiyat garantisi veriliyor şu an , bununda ilerleyen süreçte yükseltilmeyeceğinin güvenilirliği kalmıyorki.

4 Beğeni

Bu zamdan dolayı TurkNet’ten ayrılmayı düşünmüyordum fakat bu zammın duyurulan tarihten daha erken uygulanmasından dolayı TurkNet’ten ayrılmayı düşünüyorum. Çok şaşırdım mesaj gelince. Kurumsal bir firmaya yakıştıramadım. Sorun Mayıs’ta zam gelmesi değil. Sorun Haziran’ın bildirilip Mayıs’ta zammın yapılması.

1 Beğeni

önümüzdeki sürecte haziran 2023 e kadar bu sebeplerin iyiye gitmeyeceği aşikar ortada zaten :slight_smile: TurkNet in bu tavrı itibariyle haziran 2023 te mevcut ekonomik sartlarıda göz önüne alınca sabit fiyat garantisinin sallantıda olduğunun sinyallerini verdi.

5 Beğeni

Haziran 2023’e kadar sabit fiyat garantisi dediğinizin de kesin olmadığını onaylıyorsunuz yani. :confused: Vodafone’un 12 ay fiyat garantili tarifeleriyle devam edeceğim sanırım

Malesef bu ekonomik şartlarda taahhüt yapmak en garantisi. 1 yıl iadem var dolsun bende altarnatiflere bakacağım.

Bir de Nisan’ın son günleri haber veriyorlarki insanlar diğer firmalara geçiş yaparken sıkıntı yaşasın. Zaten bayram tatili yoğunluğu falan da olacak. Mayıs gelecek. Fatura dönemi başlayacak vs. Bazıları uğraşmak istemeyecek. Oyuna geldik biraz. Olmadı bu.

2 Beğeni

daha düşük hızlar deken ben şahsen hangi servis sağlayıcıya gecersem geciyim aynı hızı alıyorum ki gigafiber harici VAE altyapıda %80-90 kullanıcıdada bu durum aynı. Hizmet kalitesine gelince bir çok deneyimlediğim diğer internet servis sağlayıcı lerin genelinde müşteri hizmetleri ve teknik destek olarak Türk.net ten daha kaliteliler. Taşındığınızdada Turk.net te gigafiber harici VAE alt yapıdan hizmet veriyor diğer isslerden bir farkı yokki. gigafiber tarafındada zaten belirli yerlerde bu hizmeti veriyor. Bunlar bir savunma olmamalı bence verilen taahütleri yerine getirmemek için.

1 Beğeni

Ofisimide evdeki yedek baglantımıda Turk.net yapmıştım haziran 2023 e kadar verilen garantiden ötürü. Ama Turk.net benim tarafımda 2. kez sınıfta kaldı.

1 Beğeni