Bu mesaj ne anlama geliyor(Zam öne çekildi) 1 mayıs itibari ile zamlı tarife geçerli

Aynen öyle. Sorun olmuyor zaten fiberde. Olsa da Turk Telekom kaynaklı oluyor. O da zaten Turknette de kesintiye sebep oluyor. Diyelim Vodafone’a geçtim ve Vodafone kaynaklı kesinti oldu. Adamlar da bir şirket sorunu çözmeyip oturacak değiller ya.

2 Beğeni

Ben Superonline fiber ın yanına vdsl de comnete geciriyorum yaptım basvuruyu.

2 Beğeni

Üstad o iş o kadar kolay değil. Abonelik sırasında bu taahüt söylendi ayrıca web sitelerinde mücbir sebep vs ibaresi yok. Yani tüketici mahkemeleri ile başları derde girer. Ben sanmam değişiklik olacağını.

Durum ortada faturanın geri çekilmesi konusunda. @EFG forum yöneticisi ve Turk.net çalışanı yaptığı açıklamalar savunmalar ortada. Oda ne yapsın bir şekilde buradaki insanlarla muhattap bırakılan o bu durumda ama açıklamalar hiç olmadı bende yaptığı.

1 Beğeni

Az önce @EFG kendi söyledi beklenmeyen durumlar olursa bu fiyatın geçerli olamayabileceğini

ka. kişi tüketici mahkemesine götürecek sizce :slight_smile: o kadarını göze alırlar öyle bir durumda :slight_smile:

Ben organize ederim :rofl:

ben bireyseli taşıyorum hem mevcut fiyatta dahada uygun an itibariyle :slight_smile: kurumsal abonelik dursun onda TurkNet avantajlı su an .Baktım oda avantajı yitirdi onuda taşırım direk.

3 ay içinde bir değişiklik yapılyormus :slight_smile: basvuruyuda yaparken geciş yapılacak kısmını atlamışım :slight_smile: olsun turk.net i iptal edip tekrar yapıcaz artık . bende altyapıda sıfır problem adamlar bana yakınlarda çokta hızlı kurulum hizmet verdiler bana :slight_smile:

Bu kadarı da yok artık. Üsluba bak

gördüm bunları bilgim var. Ben bahcesehirdeyim firma yenibosnada oldukca yakın bana . Daha önce basvurumda aynı gün telekom ekibini yönlendirerek port tahsisini yaptırdılar ve ertesi sabahta kuruluma geldiler. evrakları sisteme yuklemem yetti ıslak imzalı olarak gelen teknik arkadas aldı. Altyapısal olarakta problemim olmadığı için hemde 99 TL şu an için en önemlisi aradığımda karşımda muhattap bulabiliyorum o yüzden edevletten TurkNet fesih talebinde bulundum bile.bir port iptal edilir diğeri aktif edilir dert değil ha bu süreçte zaten internetimde var bu yedek olandı .

Bu uslubun kesinlikle savunulur bir tarafı yok heleki bir kurumsal firma temsilcisinin yapması kabul edilemez. Ama kim bilir bu müşteri temsilciyi o noktaya getirene kadar neler yapmıştır. Ha firma temsilcisinin amatörlüğü her ne olursa olsun profesyonelliğini korumalıydı da oda durup dururken bu tavra burunmemiştir diye düşünüyorum :slight_smile:

1 Beğeni

İnsanlarımızın ne kadar çirkinleşebileceğini tahmin edemiyorum gerçekten.

1 Beğeni

Turk insanımızın malesef ki kültür seviyesi ve zihniyeti ortada. Bizim gibiler azınlıktayız medeni bir şekilde kendini ifade edebilen , medeni bir şekilde karşılıklı tartışabilen. Bu kültür seviye zihniyet yüzünden başımıza ne geliyorsa geliyor :slight_smile:

1 Beğeni

ne sorunu yaşamıştınız olayı en baştan anlatır mısınız

bu görseller baska forumlardan alınma sanırım bende denk gelmiştim

İşçi bayramı bu sene bu zamla buruk geçecek asgarî ücret zaten eridi gitti :angry:

Güle güle TurkNet… verdiğiniz hiçbir sözü yerine getiremediğinix gibi zammı da erkene çektiniz.

1 Beğeni

daha önceki deneyimimde çok başarılı ve gayet iyilerdi ha olduda sıkıntımı oldu güle güle derim yahu dert değil. Benim tarafımda yedek baglantım olduğu için geçiş süreclerinde aksaklık olamayacağı için hiç problem değil ali olmaz veliden alırım hizmeti parayı veren taraf benim :slight_smile:

yahu senimi kırıcam netspeed i deneyimlememiştim onlardan alıyım iptal ettim comnet basvurusunu nedirki :slight_smile:

1 Beğeni