Bu adrese fiber varmıdır

aktif kaydım var 1 haftadır oraya yazdım ancak geri dönüş olmadı henüz

Aktif kaydınız var ise sorgulama sonucunun ekran görüntüsü alın. Temsilciye iletebilirsiniz.

2 Beğeni

Orada “fiilen imkânsız olması” durumunda diye belirtilmiş. Turkcell Superonline abonelik sözleşmesini tamamen okudum oradan üstü kapalı hâlde ISS yararına olacak şekilde maddeler eklenmiş. Üzerine basarak söylüyorum üstü kapalı maddelerde şunu belirtmişler. İnternet hizmetini bir şekilde vermekle yükümlüyüz gibisinden. Yani internet hizmeti hiç bir şekilde verilemez durumda ise cayma bedeli ödenmeden taahhüt bozuluyor. Ben bunu anladım hem yönetmelikte ki yetersiz maddeden hem de abonelik sözleşmesinden. Ki internet üzerinde aratır iseniz abonelerin yaşadığı yüzlerce örnek görebilirsiniz. :person_shrugging:

1 Beğeni

Geçen sene 3 arkadaşımı bu maddeye istisnadan aboneliklerini kapattık. Cayma bedeli ödemeden sonlandı abonelikleri. Sözleşmede fiber demişse fiber sağlamak zorunda

1 Beğeni

Bugün aradılar yeni altyapıya geçiş işlemleri için. Modemim var dedim ama eski epey. Yeni modemi ücretsiz mi gönderiyor TurkNet?

Vdsl alt yapı da ücretsiz modem verilmiyor. Fiber alt yapınız var ise TurkNet ücretsiz modem sunuyor. Yeni bir modem almak isterseniz eğer Keenetic Ekstra Dsl önerebilirim.

2 Beğeni

Teşekkürler, TurkNet’in göndereceği modem faturaya ek ne kadar olur acaba bilginiz var mı?

Dilerseniz Online İşlemler kısmından destek kaydı açarak bilgi alabilirsiniz.

2 Beğeni

yazdım ancak biraz sabırsızım bu konuda :slight_smile:

Biraz önce Telekom’dan biri gelip Türknetli komşum için etiket bıraktı, ama benim daireyle ilgili bilgisi yokmuş. İkimizin de aynı anda neti gitmişti. Gelmişken bağlayamaz mıydı merak ettim :tired_face:

Bağlayamaz (20 karakter)

TurkNet tarafından iş emri iletildiği zaman onların sisteminde görünür ve bağlantıyı ona göre yapıp iş yapıldı şeklinde onay verir

1 Beğeni

selam…10/01/2022 her sey oklendı telekoma basvuruldu…telekom randevu verecek denıldı…fakat telekom arayıp randevu vermedı su ana kadar 10/01/2021 …
ben 1 gun oncesınden arasından oraya kendım gıdecem dedım ozellıkle…arayıp bız geldık demez ınsallah …-_-
tt altyapıdan TurkNet fıber baglantı ıcın…bına ıcınde dolabı var telekomun zaten…

TurkNet 'e yazdım sımdı gelen cevap
Başvurunuz yapılmış durumda olup 2-6 iş günü olan yasal süreç içinde devam etmektedir.Başvurunuz sonuçlandığı taktirde kurulum ekiplerimiz sizi arayıp randevu alarak bağlantı işlemlerinizi yapacaklar.Hızlı bir şekilde işlemlerinize devam ediyoruz
yazılana göre
basvuru yapılmıs telekom sonuclandıgı zaman dedıgı telekom onay almamısmı su an ıcın daha ?

Biraz beklemeniz gerekiyor. Umarım TT tarafında bir sorun ile karşılaşılmaz ve fiber hizmetimizi kullanmaya başlarsınız. Eğer bu süreçte yardıma ihtiyacınız olursa bana da muhakkak özel mesaj üzerinden ulaşın. Ben size destek olmaya devam ederim.

TT de TurkNet ekibi gibi randevu alıp, gelmeden önce de arasa şu belirsizlik ortadan kalksa. ben de 17 gündür bekliyorum, c.tesi günü vae’ye geçiş işlemlerini başlattı TurkNet ama TT ne zaman gelecek kim bilir

fazla beklemeden kısa surede baglatırız inşallah …
TurkNet lı oldugumuz ııcn bazen 2,cı plana alınıyoruz…tt ekıbdenmı kaynaklanıyor veya nedır anlamadım.

Selam
7 ocak fiber tt altyapi ile basvurular telekoma verdi TurkNet 2 ile 6 is gunu icinde dedi
13 ocak bitti daha telekomdan arayan soran olmadi hic
Biraz tekekom naz yapacak gibi
TurkNet mh yazdim bugun fakat islem suresi 2…6 gun yaziyor.is gunu yarin 6 …yarin ola ne olacak bakalim

Selamlar…
7 ocak telekom basvurusundan sonra telekom gelip baglamadi uzun zaman gecti demekki tt altyapidan naz yapacak baglamacak kolay kolay benim yapabilcegim bir sey yok sadece tel acip mh lerine soruk yok telekom gelip baglicak diyor fakat baglamiyor telekom portta musait
2514692 abone numaran burdan yetkili yere iletirseniz mennun olurum.
Zevki kacti artik carsamba persembe o adreste olacagim 20 ocakta donus yapacaz 15 gun kadar yokuz o adreste…uzun yol 110 km yol var git gel 220 km carsambaya kadar arayan olmassa superonline fiberden kullanmaya devam edecez artik mecburen…
Perseme iptal bsvuru yapacagim baglanmiyorsa nerden iptal ederim.mh lerini arayipmi internet uzerindenmi bilgi verirseniz
Saygilarimla
Onlinedende simdi aynisini yazdim arayan olmassa 20 sinde donus yapacagiz yol uzun git gel yapmam munkun diil…20 ocak 2022 persmbe iptal yapaxagimi yazdim…
Bakalim TurkNet musterisine sahip cikarmi.

Adresinizde fiber altyapı var mı? Apartman dairesi ise binada başka fiber kullanıcıları var mı? Hepsinden önce TT nin fiber dolabı bina girişinde mevcut mu?