Btk listesine göre upload da en yüksek hızı alamıyor muyuz?

Btk nın yayınladıgı port ücretleri listesinde (3) ile kodladıgı paketlerde hattın desteklediği kadar download ve upload hızları verilir ibaresi bulunmasından dolayı upload hızlarını yükseltilmesi mümkün değil midir?

İssler ortalığı boş buldular at koşturuyorlar maaleaef. TurkNet in sitesinde alt yapınızın desteklediği maksimum hız tek fiyat yazıyor ve yeni hızları sunmuyor.

4 Beğeni

Bu port ücretleri ile sunmaya kalkarsa 415 TL sırf hat ve port maliyeti var. Bu maliyetlerle açarsa bu fiyata kullanmak mümkün olmaz. Türk telekomun baskısıyla böyle fiyatlar belirlenmiş olmalı… 140 liraya firma kendisi verebiliyorken bu fiyatlara bu işi yaparken btk nın fahiş fiyatları anlaşılır değil… bu port ücretini ödemediği kendi altyapısında sundugu gigafiber hizmeti veren firma niye açmasın ki…

Btk = Turk Telekom sorunu açıklıyor. Gerçek bir kurum osa internette 101. de olmazdık. 1000 mbps lükste ysayılmazdı. Upload da sınırlanmazdı.

1 Beğeni

Kullanıcı belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek download ve upload hızı kullanacaktır.
100 / 8 Paketini kullandığınızı varsayalım 8 Upload a kadar hattınızın desteklediği maksimum hızı alabilirsiniz.

3.parti İssler 200 Mbps gibi paketlerini tanıttı TurkNet neden hala bekliyor ? Netspeed,Gıbırnet. iki firma ile görüştüğümde bu hızı verebileceklerini belirttiler.

3 Beğeni

Forumlarda gördüğüm kadarıyla Sol 20 ile kısıtlamış, fiyatı diğerlerine göre iyi. Diğer Türk telekom alt yapısıyla verenlerde 1000 e 1000 veriyorlar herhalde en azından kullanıp ss atanlarda öyle görünüyor fiyatlar uçuk.

TurkNet’te çalışmalar tamamlandığı zaman duyurusu yapılacaktır bu konuda güncelleme olursa @alperenatici tarafından duyurulacaktır. Benimde bilgim bu kadar :man_shrugging:t2:

3 Beğeni

Teşekkürler Baran bey :slight_smile:

1 Beğeni

Bildiğim kadarıyla SOL de kendi altyapısı olmak şartıyla o fiyatların olduğunu biliyorum. Kampanya şartlarında altta küçük küçük yazılıydı Yanlışım varsa düzeltin.

Maksimum uplad hızı modem değerlerinde 21000 yazılı ama 8188e sabitlenmiş. Bu sabitlemenin kaldırılması ile alakalı sormuştum.

Nisan ayından beri belli olan şeyin çalışması keşke 1 Haziran’da tamamlansaydı. Zira Netspeed 1 Haziran gecesi paketi direkt kullanıma açtı : P

2 Beğeni

Size tamamen katılıyorum. Biz kullanıcılar 1Nisan da öğrendik issler ise daha önce öğrenmiştir ve hala neyi bekliyorlar acaba.

3 Beğeni

Yani en dandik internet sağlayıcıları bile direkt Paketleri yayınlıyor ama TurkNet böyle bir çalışma yapmamış bile :joy: türknetin müşteri memnuniyeti ve kalitesi de gözler önünde

2 Beğeni

Çalışma tabiki de yapılıyor detayların paylaşılmıyor olması yapılmadığı anlamına gelmiyor. Sadece bu durumla müşteri memnuniyeti ve kalitesinin değerlendirilmesinin yanlış olduğunu düşünüyorum.

Kullanıcılara yıllardan beri Türk telekom vae paketlerini 100 ile sınırlandırdığı için daha yüksek hızlar veremediğinizi söylediniz ve bunun önü 1 nisan da açıldı şuan 10 haziran kullanıcılar şikayet etmekte haklı olduğunu düşünüyorum.

Sitenizde yazan adresinizdeki maksimum hız vaadini kaldırın bari. Diğer operatörler adresimde 200mbps verebiliyor.

4 Beğeni

Haziran 2023 e kadar zam yok cümlesini sessizce kaldırdılar o yazıyı da sessizce kaldırırlar :relaxed:

2 Beğeni

100 Mbps e kadar maksimum hızı veririz diyorlar… (139.90 a tâbi :face_with_hand_over_mouth:) 100 mbps üzeri hızlar için çalışma yapılıyordur.

Aga sen vae fiberde değilsin değil mi vdsl kullanıyorsun?

100Mbps nerede yazıyor ?

Ben yazanı okuyayım
Adresinizdeki maksimum hız
Dünya kalitesinde 1000 Mbps hız (alt yapı türü belirtilmemiş)

1 Beğeni