Bir açıklama hakediyoruz!

Bu bant genişliği sorunu sanki bile isteye yapılıyor gibime geliyor. Düşünün bütün TurkNet kullanıcıları saat 19:00 da internete giriyor; saat 00:00 da organize şekilde internetten çıkıyor. TurkNet buna prime time saatlerinde olur diyor. Benim yan komşum TT Adsl hizmeti alıyor ve cs go da ping değeri 69ms ben ise vdsl 35 mbps kullanmama rağmen ping değerim 85ms altına inmiyor. Keza hızlarda aynı. Youtube videoları 1500-2500 kbps ile izleniyor.
Son bir haftadır yaşanan bant genişliğinin yetmemesi ile ilgili artık resmi/kurumsal bir açıklama bekliyoruz. Ayrıca OİM’deki ekibe’de bilgi versin ve bize kopyala yapıştır mesajlar atmasınlar.
@EFG @Murat042

7 Beğeni

Kesinlikle artık iyice suyu çıktı yavaş veda zamanı geldiğini düşünüyorum yüzlerce Abone kazandırdık şuan çoğu aynı şeyleri yaşıyor buda artık fazlası ile TurkNet şişti patlıyor Galiba abone sayısı kaldıramıyor anladığım kadarıyla

2 Beğeni

Bende de Gece 00:00 da İnternet yaklaşık 30 40 saniye kesiliyor kesiliyor.

Ping ve hiz dalgalanmalarini tt bilerek yaptığını düşünüyorum. Çünkü TurkNet müşterisine böyle birseyi kasıtlı yapacağına inanmiyorum. Turknetin musterisi çoğaldıkça, tt artik işi bozmak istiyor gibi

Mileni ve Netspeed sağlayıcılarında böyle birşey yaşanmıyor.

1 Beğeni

Bende sorun modemde diye kayıt açtırıyorum ama sıkıntı kaynağı anlaşıldı. Evet söylenilen saatlerde İnternet işkence haline geliyor.

1 Beğeni
1 Beğeni

Günü kurtarma şeklinde bir düzeltme olmuş.

Daha dün akşam gruplarda paylaşıldı Milleni abonesinde de aynı sorun var.

Dört tane arkadaşım milenicom kullanıyor. İki tane nedspeed kullanıyor. Neredeyse aynı lokasyondayız. Bir arkadaşımda tt adsl kullanıyor ve cs ping 69 bu adsl ping. Ben vdsl 85 aşağısını göremiyorum.

1 Beğeni

Emin mısınız bu sorun Tüm ISS lerde oluyor. Milleni ve netspeed aboneleri ile konuşun bakalım.

Mileni netspeed konuşun sizde varmı yas

Valla benim arkadaşım netspeed kullanıyor. Lol de aldığı ping sabit 35, tekrar diyorum. Sabit 35.

Benimde pingde sorun olmuyor sabit 15 hocam. Arkadaşınız ile bitmiyor ki girin gruplarına bakın kimlerin ne şikayetleri var

1 Beğeni

4 Gün oldu 4 DÖRT. Keşke bir SMS atsanız bu durumu ya da destek kaydı açanlara bildirseniz. Kara düzen çözüm ya da bilgi sahibi olmak için forumlarda mı gezmemiz gerekiyor ?