Basit bir aktivasyon neden bu kadar sürdü ki?

Merhaba, 2 gün önce modemi getirip taktılar, modemi takan çalışan aynı gün içerisinde birkaç saat sonra sinyaliniz verilir denildi ama 2 gündür sinyal verilmedi basit bir işlem biraz uzun sürmedi mi acaba?

1 Beğeni

destek kaydı oluşturdunuz mu.

Modeme kullanıcı adı ve şifre girmeyi dene arayüzde bende de aynısı olmuştu

Merhaba, aktivasyon aşaması ne durumda? Aktivasyon kaydınıza yaşadığınız durumu anlatın, gelecek cevabı paylaşır mısın?

Şimdi müşteri temsilcisiyle konuştum modemde bir sorun olduğunu söyledi ama arayüzden herhangi bir şey yapmadım internet sinyalinin verildiğini söyleyip ekip yönlendirdiler benim arayüzde yapabileceğim işlemi biraz açıklayabilirseniz denemek isterim.

Modemdeki internet ışığı kırmızı yanıp sönüyor.

Modeminizi resetleyin, tekrar kurulum yapın olmazsa farklı bir modemle deneyin yine durum değişmezse Temsilciye, durumu anlatın ve bu sebeple modem bilgilerinizin güncellenmesini/yenilenmesini talep edin.

bu konudaki aşamaları yaptım internet ışığı şu anda sadece kırmızı yanıyor, modem diğer konudaki ile aynı

Bende de kırmızı mavi yanıp sönüyordu sürekli yeniden kurulum yapmıştım kırmızı mavi yanıp söndüğü halde internet vardı ertesi günde düzelmişti zaten direkt mavi yanıyordu TP-Link’ti modem Türk Telekomun verdiği.