Asus dsl ac51 modem ipv6

ben cgnat havuzundan bıktım hocam. yoksa ipv6 için diretmem.

Bağlantı türünü “passtrough” olarak deneyin bakalım ne olacak. Zira köprü modunda bir tplink 9970v3 ve Asus yönlendirici kullanıyorum. Passtrough olarak seçip ipv6 testini geçiyordum. Lakin ne olduysa bir haftadır bende de çalışmıyor.

Bağlantı türü kısmında. native yerine passtrough seçilecek.

Demek ki yönlendirici ile dsl modemler farklı. bendeki seçenekler bunlar

Ama dsl82u da varmis.

Benim kullandığım modem de DSL-AC51 ama sürümü kontrol et dediğimde bu sürüm en güncel sürümdür diyor. Bu konuda olan v9.1.2.3_906 sürümünü yüklesem sorun olur mu?
image

1 Beğeni

Bir tek bende mi çalışmıyor bu IPv6 ?

Attım ancak bu modem hakkında bilgiye sahip olmadıklarından Asus ile iletişime geçmemi istediler. Şu an zaten iletişim halindeyim onlarda durumu çözebilmiş değil. Dün benden IPv6 alıp almadığımla alakalı CMD ye ipconfig yazıp ss atmamı istediler bende gönderdim Ip alabiliyorum ama IPv6 kullanamıyorum çok enteresan.

1 Beğeni

Haklısın aslında. Olsun en azından bir sorun varsa ve çözümünü bulabilirsem diğer insanlarda boşa zaman kaybetmez.

Bu arada bu müdavim tag ı nasıl alınıyor :slight_smile: @tsunami

Forumumuzdaki aktiflik, aldığınız beğeni, çözümlediğiniz konu ve uyarı durumunuza göre sistem tarafından otomatik atanıyor.

Anladım. Bilmiyorum benden daha az forumda bulunma, daha az beğeni almış kişilerde de gördüm ama belki de olması gereken sınır yeni arttı.

Profilinizi kontrol ettim almanıza az kalmış forumdaki aktifliğinizi devam ettirmenizi tavsiye ederim :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Bilgi için teşekkürler.

Rica ederim :hugs: merak ettiğiniz bir şey olursa istediğiniz zaman mesaj atabilirsiniz.

Benim için uygundur.

1 Beğeni

DSL-AC51_9.1.2.3_ipv6_05 sürümünü kullan hocam sorunsuz ipv6 çıkıyor.

Bu sürümü hiçbir yerde bulamadım her yerden kaldırılmış.