Asla Düzeltilemeyen Kopma Sorunu Ama ASLA

anladım dostum,hayırlısı olsun. bakalım bize de kablo gelmiş de hangi iss kutu ne zaman takılır, ne zaman aktif olur beklicez

Bugün yapılacak ortak çalışma sonucunda kesin çözüme ulaşacağım söylendi. Bekliyorum, haberdar edeceğim buradan.

1 Beğeni

@Chris23, ben sizin sürecinizi arka planda takip ediyorum.

2 Beğeni

Olumlu yada olumsuz haber alırsanız beni de bilgilendirir misiniz gün içinde.

1 Beğeni

Tabii, bilgi aldığım zaman sizinle paylaşırım.

1 Beğeni

Ekiplerin ortak çalışmaya uyum sağlamaması yüzünden diye bir mesaj aldım doğru mudur ? @EFG

Bu kadar olamaz yani ya kusura bakmayın. Facebooktan yazdım İnstagram’dan da yazdım , Facebook’tan ekteki cevabı verdi. İnstagram’dan sorun çözülmedi arkadaşlarınız ortak çalışma için uyum sağlanamadığından dolayı uzmanlar geri dönüş sağlayacaklar yazmış dediğimde sadece görüldü attılar. Destek kaydındaki uzman Ceren isimli arkadaş sorunun çözüldüğünü söylemek için aradı dedim hayır halen gidiyor şuanda da yok diyince bir daha kontrol edeyim dedi. Ben de ekipler ortak çalışma maksatlı binama bile gelmediler ki neyi çözmüşler diyince bana öyle dönüş yaptı ekipler dedi. Ne oluyor ya ? Cidden anlam veremiyorum. Saat 12’den akşam 17’ ye kadar binanın önünde bekledim kimse gelmedi , 2 ekipte birbirlerinin gelmediğini iletmişler ?

Ne yazık ki bugün ortak çalışmaya uyum sağlanamamasından dolayı işlem gerçekleştirilememiştir. Tüm süreci arka planda takip etmeye devam edip yine böyle bir durum yaşanmaması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Ya hocam lütfen bırakın bu tür söylemleri rica ediyorum. 10. kez katılım olmamasından dolayı bu mesaj tarzını görüşüm bu benim. İşin tuhaf tarafı ortada yalan olması , uzman arkadaşınız beni aradığında sorununuz çözülmüştür gerekli işlemleri sağladılar diye telefon açtı gözünüzü seveyim. Yok hayır devam ediyor diyince nasıl der gibi iç çekip bir saniye evet katılım göstermemiş iki taraf dedi.

Linked.in üzerinden TurkNet Ceo’su Cem Çelebiler Bey’e ulaştım sağolsun cevap verdi ve yardımcı olacağını iletti. Bakalım 110 günü devirdik inşallah o bir çözüm bulur.

TurkNet kendi tarafında denenmesi gereken herşeyi denediğini ve çözüme ulaşılmadığını iletti. O sebepten TT tarafında olması gerektiğini ve onlar olmadan altyapıya müdahale şanslarının olmadığını ilettiler. Ortak çalışma düzenleniyor iki firmada birbirlerinin çalışmaya katılmadığını iletiyorlar.

Ceo dan sonra vip olarak durumumu ilettiklerini ve Pazartesine kadar port değişiminin kesinlikle dağlanacağını ilettiler.

1 Beğeni

hadi bakalım hayırlısı olsun, bakalım benim de port değişecek mi

Onun için sanıyorum ki üst mercilerden birinin deyip onlarında port değişikliği talebini VİP olarak iletmeleri lazım. Gerçi benim ki öyle olmasına rağmen değişecek mi göreceğiz. Gelişmeleri yazmaya devam edeceğim örnek teşkil etmesi adına.

son mesajlarında bunu demişlerdi

Banada en son böyle bir bilgi geldi 50 dakikalık telefon görüşmesinin üzerine. Bazı şeyler bu kadar zor olmamalıydı.

1 Beğeni

malesef öyle komşu (20 karakter için bile kısıtlanıyoruz :slight_smile:

Siz yine iyisiniz bana cevap bile vermiyorlar teknik destekde 3 gün oldu

Yani anlıyorum. Üzücü bir durum böyle şeylerle uğraşıyor oluşumuz. Sorunum devam ediyor benim :slight_smile: Cevap gelmesi problemin çözülmesi anlamına gelmiyor. Keşke sorunu hızlıca çözseler de cevap gelmese. Siz 3 gün diyorsunuz benim 113 gün :smiley:

Benimki söyle bir sıkıntısı var daha yeni ttnet den TurkNet 'e geçtim ttnete hiç bir sıkıntı yoktu sadece taahhüt ve fiyat çok fazla olduğu için ttnetden vazgeçtim TurkNet 'e gecdigim günden beri İnternet kullanamıyorum TT kaynaklı arıza diyorlar ama ttnet kullanırken yoktu şaka gibi oyun oynuyorlar yapamayacaklarsa bu işi yapmasınlar ben sizin gibi okadar süre sabır edemem iyi sabır valla takdir ediyorum ben bugün yarın iptal sürecini başlatacağım