Aralıksız speedtest yapabileceğim uygulama varmı?

Merhaba, aralıksız 1-2 saat speed test yapabileceğim site varmı? En fazla 5dk olanı bulabildim. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim

https://www.speedtest.net/apps/cli

Eski dostumuz komut satırı ile her şey mümkün.

2 Beğeni

PC mi telefon için mi?

Trinity aradığınız şey olabilir Continuous internet speed test tool

Telefon veya tablet için

Telefon veya tablet için istiyorum, TurkNet üzerinden paket değişikliği yaptım da 1000dk telefon iptal olmadı değil mi?

Hayır iptal olmaz. Trinity öncesinde bu siteyi de kullanıyordum TestMy.net Automatic Speed Test

Tam ayarlayamadım, süreyi nasıl seçeceğiz, ve indirdiği hızı vb

Emin olmamakla birlikte İperf tercih edebilirsin. Ama burda speedtest yapacağın sunucuyu senin açman gerekiyor. he.net programı ile android üzerinde kullanabilirsin. Böyle bir imkanın varsa işini çözeceğini düşünüyorum. Ben router üzerindeki cihazların hızlarını tespit etmek için kullanmıştım.

Bir ayar yapmanıza gerek yok, modeme ulaşan hızı oraya yazın ve başlatın. :man_shrugging:

Gerçekten de zor bir şey dedin

1 Beğeni

Sabit aldığım hızı göremedim

Şu videodan da örnek verebilirim YOK BÖYLE HIZ TESTİ! #Shorts - YouTube

Modem arayüzünden modeme ulaşan hızı görebilirsiniz.

http://startrinity.com/InternetQuality/ContinuousBandwidthTester.aspx

Bu site için söylüyorsunuz dimi?

Uygulama için söylemiştim. Sitede de aynı şey geçerli büyük ihtimalle. Google uygulama marketi üzerinden indirebiliyor olmanız gerekiyor. Verdiğim linkte de uygulama yönlendirmesi mevcuttu.

Uygulamayı ipad üzerinden bulamadım, tabletten yapma seçeneğim varmı? Android de güzel çalışıyor uygulaması, fakat ekranı kapatınca belirli bir süreden sonra uygulama da otomatik duruyor, ama uygulamada durunca gayet sonsuz şekilde indirme yapıyor, 1 saat boyunca download yapacağım, bakalım kac gb veri indirecek, tablet üzerinden yapma şansım var mı?

iOS için bilgim yok maalesef :man_shrugging:

Eğer sadece indirme süresi test edecek iseniz bunun için sanal diskler üzerinde dosyalar oluyor hız testleri için. Ama çok işim olmadığı için dikkat etmedim bilgisi olanlar yazabilir belki konuya :flushed::man_shrugging:

Telefonu akşamdan sabaha kadar ekranı açık ve şarj da bırakmayı düşünüyorum, sorun yaratır mı emin değilim :confused: