Aralıksız speedtest yapabileceğim uygulama varmı?

Ekranın uykuya geçme süresini uzatır ve ekran parlaklığını sonuna kadar kısar iseniz çok fazla ısınmaz diye düşünüyorum

Bu uygulama sanki hızı tam olcmuyor, speedtest üzerinden yapınca ve onunla yapınca aynı değerler de çıkmıyor, sorun ne olabilir?

Bu uygulama direkt kendi sunucusuna dosya gönderip çekerek ölçüm yapıyor PC de hemen hemen modemde ki hıza erişebilir iken telefonda maalesef düşük çıktı ama şöyle yapabilirsiniz. Önce speedtest ile test yaparsınız sonra hemen uygulama ile Bir kaç test ile aralarında ki oranı ayarlar ona göre uzun süreli testi gerçekleştirirsiniz.

Aralarındaki oranı derken anlamadım da

Mesela speedtest te 20 çıktı uygulamada 5. Bir kaç test sonucu aynı çıkar ise 5 i 20 olaraktan görüp alt değerlerine düştüğünde ona göre düşünürsünüz. Aklıma gelen bu maalesef.

Maalesef olmuyor, sağlıklı yapamıyor testi, direkt fast.com dan 1 saatlik seçenek olsa çok iyi olur, modlama şansımız yok mu?

Fast üzerinde de test süresini ayarlayabilirsiniz…az önce denedim PC üzerinden ve trinity web sitesi üzerinden de sorunsuz ölçüm yapıyor. Siz testi wi-fi üzerinden yaptığınız için her şekilde sağlıklı değerleri vermeyecek maalesef. :man_shrugging:

Fast de en fazla 300 saniye süre veriyor, pc imkanım yok, ipad üzerinden de en fazla 7-8mbps görüyor, anlam veremedim yanlış yaptığım bir yer mi var acaba

Bunu tarayıcıda açıp görselde ki gibi masaüstü sitesi olarak açıp dener misiniz?

Şuan 3mbps ile sınırlı değil mi sizin ko?

Sanırım o değerler paket boyutları web üzerinden kullanmadığım için bilmiyorum. Size göstermek için yaptım dokunmadım değerlere