Altyapı Türü Anketi

Aboneliğinize ait altyapı türü nedir?

• ADSL
  • VDSL
  • FTTB (Binaya kadar fiber)
  • FTTH (Modeme kadar fiber)
  • TurkNet GigaFiber

0 oylayanlar

Fiber müşterileri pek sorun yaşamadığı için foruma uğramıyor. VDSL liderliği alacaktır :grin:

11 Beğeni

vdsl altyapı kullanıyoruz.
bulunduğumuz santralde YAPA mevcut. bir umut gigafiber gelir diye düşünüyorum :smiley: umarım :slight_smile:

1 Beğeni

Umarım kısa sürede altyapı sorununuz çözülür ve sizde yüksek hızlı internete kavuşursunuz :pray:

hocam selam hangi iss bu? TurkNet mi? çözemedim

O nasıl bir paket :joy: (20 karakter)

hakikaten ya vae mi yapa mı nedir onda mısn?

telekom mu yoksa türknetin gigafiberi mi hala çözemedim

ama niye 100 peki :smiley:

1 Beğeni

bi yaşıma daha girdim saçmalığa bak :smiley:

benim konuştuğum kadın da gigafiber için telekomdan izin almamız lazım demişti çokta şeyetmemek lazım :slight_smile:

@EFG Gigafiberde 100 Mbit olayına bir açıklık getirecektir bence :roll_eyes:

İlettik onu bakalım büyük bir güncelleme için hazırlanıyorlar. Ne çıkacak ortaya bir fikrim yok

2 Beğeni

Hocam peki bağladınizmi hiziniz basil 100dow 50 upload mi aliyorsunuz binads TurkNet kutusu mu var oyle ise bence sesinizi bile etmeyin 50 upload demek hazine demek

Size verilen Modem (Router) Türk Telekom’un mu ?

Muhtemelen pilot bölge de yapılan çalışmalarda ftth değil fttb şeklinde bağlantı sağlanmış olabilir eve kadar fiber kablo çekildi mi ont cihazı verildi mi size
@mahmutuslu

image
Bende de aynı bu arada ancak ben geçiş yaptığımda ilk 6 ay gigabit kampanyası varken herkesin hızı gigabite çekilmişti benim paketim de gigafiber 100 olmasına rağmen aldığım hızlar hala gigabit

Altyapının gigafiber 100 çıkmasının sebebi ise ilk yapılan gigafiber altyapıların bazılarını binaya kadar fiber yapmışlar o yüzden eve cat6 kablo ile veriliyor bağlantı

2 Beğeni

Güle güle kullanın hizmetinizi :hugs:

2 Beğeni

Samsuna kaç ping alıyorsun @Schwi

1 Beğeni

Eğer speedtest sunucusunu soruyorsanız 14-15ms