Altyapı Sorgulama 100

Merhabalar öncelikle , ben evimde 35mbs lik paket alıyorum fakat altyapı sorgulamalara bakdığımda bu sayı Özgür İletişim 100 paketini gösteriyo ama TurkNet 'e destek kaydı açdığımda max 47mbs alabilceğimi söylüyolar ve üst pakete geçiş olmuyormuş çözümü varmıdır ?

Binanıza Türk Telekom fiber internet gelmiş. binanızın içinde siyah bir kutu var mı yeni gelen?

siyah kutu yok ama, binaya geçdikden sonra dış kapının önüne gri orta boy kutu geldi, bide turuncu kablolar

eğer binanızda fiber aktifse ve geçmek istiyorsanız şimdiki aboneliğinizi iptal ettirip yeni abonelik başvurusu yapmanız lazım sıfırdan yani

işde TurkNet e destek kaydı açdığımda max 47mbs alcağım söyleniyor

vdsl paketi tanımlayamaz zaten fibere geçmeniz lazım 100mbps için sizin hattınızda vdsl maksimum o kadar hız vermiş

1 Beğeni

ben kampanyamı yükseltmek istiyorum diye açdım desteği ne diye açıyım ?

yinede vdsl hat değerlerinizi atın buraya belki bir yardımı dokunur

139mbs alabilceğim gözüküyo şuan 35lik paket kullanıyorum ama :d

bakın şimdi evinizde fiber aktif olduysa ve geçmek istiyorsanız hattınızı iptal ettirip fiber üyelik başlatmanız lazım ve buda zaman gerektiren bir işlem yani daireye fiber kablo çekmek falan en az 1.5 haftayı bulur veya geçer bile o zaman içindede internet olmadığı için beklemek zorunda kalıcaksınız

hat değerlerinizi atın buradaki yetkililer yardım eder

optik fiber kabloları binamda var

sadece kurulum lazım demişlerdi forumdakiler

bu değerlerle neden 100mbps vermemişler size?

1 Beğeni

bilemiyorum taşındıkdan sonra geldi bu optik kablolar, 1-2 ay sonra gelmişdi

şu an vdsl hat üzerindende 100mbps alabilirsiniz ama neden veremediklerini anlamadım

1 Beğeni

Merhaba, daireniz de FİBER hizmetini kullanan var mı? Gıbırnet, Netspeed, Comnet gibi firmalar da altyapı sonuçları nedir, FİBER ise Temsilciye görselleri paylaşın belki sistemsel olarak VDSL2 gözüküyor olabilir. Telekom müdürlüğüne müracat ediniz. VDSL2 değerleriniz mükemmel! :rocket:

1 Beğeni

Fiber kullanan var mı yok mu bilmiyorum, ama apartmanda 5 daire var. Destek kaydına ekran görüntülerini attım cevap bekliyorum… [ Tahminen 2-3 kişi kullanıyordur. ]

Bütün testlerde 100mbs alacağım söyleniyo