Altyapı Hk.(Kablonet)

Yazan bu hocam. Bi de sen sorgulama yapar mısın kendi adresinden zahmet olmazsa. Belki sistemde problem olabilir

Benim adreste de 100 veririm diyor Kablonet :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth: bakırı Zor getirdim güç bela 40 mbps alabiliyorum bende mi geçsem ki :joy:

Seçmiş olduğunuz adreste VDSL altyapısı ile 100 Mbps’ye kadar destekleyen Kablonet hizmeti sunulmaktadır. Size uygun kampanyalarımız için kampanyalar sayfamızı inceleyebilirsiniz.

benim adrestede fiber kablo net çıktı :slight_smile:
fiber dediği ama gpon değil kendi altyapıları 100 mbit veriyor net sorunsuz. Ofiste var bizde ofis adresindede denedim orayada fiber diyor

1 Beğeni

Bu fiber kablonet. Bu farklı. Benim baktığım farklı.
Peki şu goknetin sitesinde her adresin altyapısı gözüküyor. Benim ki kontrol ediliyor da takıldı. Açılmıyor. Neden acaba?

Son zamanlarda Tt ye taciz ateşi açıyorum sürekli dolabı değiştirin diye. Acaba birşeyler mi oluyor. Napican işte umut fakirin ekmeği :rofl:
Hayal ediyorum

2 Beğeni

Müşteri hizmetleriyle konuşuyum ne diyecekler :slight_smile:

Olabilir. Port ile işlem yapılacak ise açık kalmıştır talep. Oraya yeni abonelik almamak için.

muhtemelen binanda kablo tv altyapısı var docsis 3 modemle verecektir. Net diyebilirimki sıfır sorun kablonetin altyapısı. Müşteri hizmetleri arıza durumunda falan çok hızlı pazar gunu personel geldiğini arıza kaydı verdikten sonra aynı gün ekip geldiğini bilirim.

1 Beğeni

Kablonet in web sitesi bu diye biliyorum https://www.turksatkablo.com.tr/internet-SSS#!
En çok taklit edilen sağlayıcı. Adamlar çözüm ortağı veya satıcısı ama sanki hizmeti kendi veriyor gibi web sitesi yapmışlar

1 Beğeni

Bazı insanlardan duydum kablonet bayağı sıkıntılı bir şirket miş internet konusunda

sıfır problem 6-7 senedir ofiste kullanıyoruz. bir dönem evimdede kullandım.

ama modemi falan sıfır özellik hiç bir müdahele ayar extra bir özellik yok

1 Beğeni

Kablonet konusunda daha önce birine destek olmuştum Twitter destek hattı var oradan yazdın mı destek oluyorlar

1 Beğeni

ben canlı destekten yazısıyorum su an e devletten giris yaptım

1 Beğeni

Gerçi verseler ne yzar hocam 8 upload mahkum :smiley:

100/20 tarifeside var
100/100 de veriyor
ama fiyatları sacma sapan :slight_smile:

100/20 350 TL sınırsız :slight_smile:

Ucuzmuş 500 yapsalar alırdım hocam :slight_smile:

400 e ben 1000/20 kullanıyorum.

1 Beğeni

Sağlıklı kullanımlar dilerim