Alt katımıza benim ankastre ye gelen bakır kablomdan İnternet bağladılar hat değerlerim düştü?

Çok teşekkür ederim ilginiz için. Benim sadece korkum şimdi gelip bina eski bizim kentsel dönüşüm için yıkım bekleniyor kaç yıldır, kablolara bakıp aa bunlar tozlu eski değiştirelim 108tl almak için diye değiştirmelerini istemeyeceğim işinize karışmak gibi olmasın ama ankastreden test edelim sorun kabloda ise öyle değiştirelim diyeceğim şikayetvarda bir kaç tane denk geldim umarım sorun bende olmadığı halde faturalanma çıkmaz. Çok teşekkür ederim sizlere.

1 Beğeni

Dediğim gibi bir sıkıntı yaşarsanız bana yazın. Ben size elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışacağım.

1 Beğeni

Ankastrede ölçümü beraber yapın. Sadece tespiti yapsınlar ama ankastrede yüksek değerler çıkar ve daire içinde düşük değerler çıkar ise ücretlendirme yapılır diye tahmin ediyorum. Tersi durum olursa zaten ücretlendirme yapılmayacaktır. Bununla ilgili sıkıntı olursa @EFG bey e yazabilirsiniz

1 Beğeni

5db hat zayıflaması düşer belki ölçünce ama sabitlenen hız gene 40 mbps Max olucak ve bunu aşşağıda 80 100 ölçmesi lazım sanırım ücret için bende işine karışmak istemiyorum aslında ilk ne yaparsa bırakacağım fakat yukarı çıkıp kabloyu kesmeyi denerse kabul etmeyeceğim :pray::+1:t3:

1 Beğeni

@Moderatrix @EFG

Değerler düşük diye tutanak tuttuk abi evet düşük gerçekten dedi bakalım o da kayıt açıcak devamında neler olacak

1 Beğeni

editttttttttttttttttttttttttttt

• Liste öğesi
2 Beğeni