Aktivasyon Yasal Surecine Uyulmuyormu?

Aktivasyon gecis surecimin tamamlanmasi icin yasal surec 48 saatin dolmasina son 2 saat ve henuz sonuc yok.Yasal surece uyulmuyormu acaba ?

Merhaba @ssy1979 öncelikle karşılaşmış olduğunuz durum nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Yetkili arkadaşıma konuyu ilettim size bilgi vereceklerdir.

Sagolun bekliyorum bugun islem sonuclansi da insallah

Aslinda TurkNet kurulum için çok ilgili onlarda hemen kurmak istiyor fakat kurulum işlemlerinini tasoren firma yaptigi için onlarin elinde oluyor birqz salliyorlar bende oyle yaptilardi gelen adamlardq çok ilgisiz ve bilgisiz ilk gelen kurulum yapamadi ben bulamadim senin kabloyu demisti umarim degistirir TurkNet boyle firmalari

Benimki kurulumda degil esasinda kimse gelmeyecek mevcut iss degisecek modem kurulu hat baglı esasinda

48 saat aktivasyon süresi bilgisini nereden edindiniz?

Merhaba SİNAN Bey;Ben Gökhan D.

Belgeleriniz ulaştı ve başvurunuzu yaptık.Yasal süreç 48 saattir.Geçiş tamamlandığında size bilgi verilecektir.İyi günler.

2 Beğeni

Su an islemler yapiliyor sanirim net gitti tam 48 saat in dolmasina dakikalar kala :joy:

Sesli onayınızı aldılar ise işlemler devam ediyordur. Bu arada 48 saatlik süre diğer operatörün geçişiniz için size onay verme süresidir. Umarım hizmetiniz kısa sürede aktif edilir. Sizde Özgür İnternet dünyasına hoş gelirsiniz. :pray: :rocket:

1 Beğeni

Su an TurkNet aktif oldu fakat hizim eskiden 97-98 alirken nperf te su an 91-92 lerde bir tik dusmus gibi

1 Beğeni

Birde cok ilginc hic bir sunucuya ping atamiyorum 4 seferdede pocket loss oluyor

W

Merhaba @ssy1979, TurkNet olarak aktivasyon işlemlerimize çok önem veriyoruz. Herhangi bir sorun ile karşılaşılması durumunda sürecimizi iyi şekilde yönetiyoruz. İsterseniz bana özel mesaj üzerinden müşteri numaranızı iletin. Aktivasyon işlemlerinizde size yardımcı olayım.

Msj attim desteginiz icin sagolun

1 Beğeni

Ping testini yaparken adres kısmına 8.8.8.8 girerek denemisiniz.

Teşekkürler. Arkadaşlarıma hemen iletiyorum. Size geri dönüş yapacağım.

Cok ilginc google da ve 8.8.8.8 de problem yok ama fakat natrodaki kendi dedicated sunucumda dahil digerleinde ping atmiyor

Modemdeki güvenlik duvarını kapatmayı deneyin.

Ayni degisen bir sey olmuyor

Kullanici adi ok internet baglantisi var . Online islemde henuz aktivasyon sonrasi menuler gelmedi