Aktivasyon Yasal Surecine Uyulmuyormu?

Zaten baglanti geldi talepte ilettik cozulecektir daha yeni muhtemelen ayarlanacaktir

Aktivasyon işlemleriniz tamamlanmış ve hizmetimizi şu an kullanabiliyorsunuz. Eğer bir sorun yaşıyorsanız bize destek kaydı açarak iletin. Arkadaşlarım hattınızı ve hizmetinizi detaylı olarak kontrol ederek size sorunlarınız için yardım edeceklerdir.

Bu sorun size özel bir şey değil çünkü bende ki sonuçlar da aynı ve sizle aynı modemi kullanıyorum.

Sizdedemi turk.net e gecis sonrasi hizda az da olsa dusus oldu. Bende 6-7 mbit kadar oldu

Yoksa su an baglanti olarak vdsl den alinabilecek maximumu aliyorum zaten.saha dolabi binada bizim sanirim 29 m mesafem ve degerlerim gayet iyi bundan iyisi fiber.oda su an mevcut esasinda superonline olarak ayni adreste ama tuketici hakem heyeti kararini bekliyorum iptal edicem superonline mi bir daha tovbe TurkNet e site olarak basvuracagiz insallah gigafiber gelirde huzur buluruz

Yok bende düşüş olmadı ben 2.5 senelik TurkNet kullanıyorum aksine ben 16 mbps üstü interneti ilk defa TurkNet 'te gördüm modem hat değerlerinizi paylaşırsanız hattınız hakkında kesin bir şey söylenebilir ama bildiğiniz üzere kullandığınız modem hattınızdan gelen max. hız değerini göstermiyor. O değeri görmek için Root veya Supervisor şifrelerine sahip olmanız gerekiyor ve telnet üzerinden bir takım konumlar ile öğrenebiliyorsunuz siz yine de hat değerlerinizi paylaşın saten 3 aşağı 5 yukarı belli olur.

Şuan modeminize ulaşan hız dediğiniz gibi 97 mbps hız testini birde başka hız test sitelerinden gerçekleştirin sunucular değişti çünkü.

nperf ve speedtest üzerinde gerceklestirdim. 90-91 mbit veriyor. online işlemlerde 95.33 Mbps gosteriyor.Çokta buyutulecek bir kayıpta değil aradaki fark fakat alabiliyordum ve alma imkanım olursa neden kayıp olsun

O bölüm bende de aynı 50 mbps kullanıyorum modem arayüzünde 51196 kpbs online işlemlerde 49.99 mbps hız testinde 48 çıkıyor.

dedimya çok atla deve bir durum değil esasında.VDSL de buna şükür :slight_smile:

1 Beğeni