Aktivasyon Sürecinin Uzaması

Yaklaşık 50 gündür aktivasyon işlemini bekliyorum. Üniversite sınavlarım için Türkneti tercih etmiştim ama maalesef beni mağdur ettiler. Sınavlarım bitmek üzere ama halen bi ilerleme söz konusu değil.Konum antalya kepez

Oturduğunuz binanın altyapısı mevcut mu? Binada DSL hizmeti alan aboneler var mı?

Binada çoğunlukla VDSL kullanılıyor.Bana verdikleri cevap ilk başta Türk telekom onay vermiyor oldu son 2 haftadır ise port bozuk diyorlar.

1 Beğeni

Anladım, sanırım port yok sorunu yaşıyorsunuz. Umarım sorununuz kısa sürede çözülür

Teşekkürler ama sanmıyorum. Belki yıllar sonra.

1 Beğeni

Evet tam tamına 2 ay oldu halen bi gelişme yok. Resmen rezalet.

Ben altyapı için 9 ay boyunca Telekom u bekledim. Bu süre boyunca genel müdürlük, siyasiler, Ankara Telekom genel müdürlüğü, Btk üzerinden de sürekli baskı yaptım

O denli bir şeye gerek yok. Port mevcut zaten. Neden geciktiğini de söylemiyorlar. Başka bi firmadan alsam eminim ki şu ana kadar bağlanmıştı. TurkNet sadece basma kalıp cümlelerden öteye geçemiyor. 3 gündür beni arayıp bilgi verecekler. Hâlen bekliyorum. Twitterdan yazıyorum destek hesabına, cevap bile vermiyorlar.

Telekom port onayı vermiyor ise burada TurkNet in yapabileceği bir şey yok maalesef. Ayrıca Telekom her Zaman kendi müşterileri için fazladan port rezervi bulundurur. Siz şu an Telekomdan hizmet almak isterseniz o bozuk olan port anında düzelir bundan eminim

TurkNet aktivasyon destek kaydını silmiş, sizce nedeni nedir? Konuyu açarken kullandığım görseldeki aktivasyon süreci isimli yer şu an yok.

Bu konuda hiç bir fikrim yok açık olan başka bir kaydınız varsa onun üzerinden takibini yapmak için silmiş olabilirler

Pekâla teşekkür ederim.

1 Beğeni

Harika hizmet gerçekten söylediği destek kaydını sildikleri için bakamıyorum zaten. Daha kendi sistemlerinden haberi yok. :man_facepalming::man_facepalming:

Oğulcan Bey merhaba,

Twitter’dan destek hesabına yazdığınızda cevap verilmediği doğru değil. Ben Cumartesi itibariyle destek hesabındaki arkadaşımın ilgili birime sorununuzu ilettiğini görüyorum. Aynı şekilde daha önceki günlerde de sorununuz Twitter destek hesabıyla ilgilenen arkadaşlarım tarafından yine ilgili birime iletilmiş. Sanırım annenizin ismi üzerine hesabınız da.
Ben Cumartesi günkü son mail üzerinden talebinizin bugünkü güncel durumunu yeniden sorgulatacağım.

Çok teşekkür ederim Bekir bey, lâkin umudum kalmadı. Bu hafta çözülmezse iptal edeceğim.Yani mağduriyetim büyük boyutlarda oldu yine de vazgeçmedim ama hâlen bir ilerleme söz konusu değil. Dönüp dolaşıp aynı yere varıyoruz.

Birkaç gün arayla yazdım 3 mesajdan ikisine cevap alabildim. Kast ettiğim son mesajımdı.

Evet müşteri hizmetleri tarafından arandım. Fiber hizmet sunamıyoruz, İptal edilecek dedi. Yani resmen dalga geçiyorlar.

@bekir.kopuz Herhangi bir cevabınız yok mu?

Benden ne cevabı bekliyorsunuz? Arkadaşlarım size cevap vermiş.

Güzel cevap verdiler, TurkNet pişmanlıktır.