Aktivasyon sürecinde engelsiz pakede geçiş

Halama internet aboneliği için bugün başvuru açtım belge bekleme durumunda şuan belge ve kimlik yollamadım özgür iletişim 75 mbps lik paketi seçmişiz halam %80 zihinsel engelli engelsiz pakete geçiş yapmak istiyoruz.
Ve kredi kartımız yok banka kartı veya ATM’den ödeme yapabilir miyiz?

Ekleme: az önce engelli raporunu belgelerim kısmına ekledim indirim otomatik olur mu ne yapmalıyım?

1 Beğeni

Engelli indirimi oraya yüklersen oluyor dostum.

Mobil bankacılıktan . Telekominikasyon girip TurkNet bulacaksın başına. 000. Sıfır koy ve müşteri no nu yaz direk çıkar önüne :blush:

Normal hesaptan ödeme yapabirsiniz

Orası derken belgelerim kısmına ekledim engelli olayı bitti mi şimdi. Fatura ödeme kısmını anladım belge işinide doğru yaptıysam tamamdır.

Begeler kısmına yükedin olmuştur dostum başka birşey yok

TurkNet oline işlemlerden. Sana müşteri no ve şifre verirler ordan girip Kartla ödeme yapabilirsin . Onu yazmayı unuttum. İki türlüde oluyor

Online işlemlerde özgür iletişim 99.90tl olarak mı kalacak değişecek mi

1 Beğeni

Değişecek engelli indirimi olacak.

Tamam teşekkür ederim

1 Beğeni

Ne kadar süreceği hakkında bir bilgin var mı yada belgeyi kabul etmeme gibi durum olur mu.

Tt ekibi gelip kutuya etiket bırakcak. Ondan sonra kuruluma gelecekler. Modem var mı yoksa türknetten aylık ödeme şeklinde mi aldınız

Önceden TT kullanıyordum ondan kalan modem var almadım modem

Markası. zyxel vmg3313 b10a. Mi :slight_smile: bu modemin wifisinden fazla hız bekleme . 5g modemlerden anca alırsın dostum.
35 40 alırsın anca bu modemden

Vdsl modem gerekiyor .

Bilgi veriyorum dostum zorla sana al diyecek hâlim yok

Pcye kabloyla bağlıyorum wifilik çok işim yok zaten modem farklı TP Link 11N W9970

1 Beğeni

Kablolu tam hız alabilirsin :blush:

5 gün sürebiliyormuş bağlamaları

1 Beğeni

Benim bu tarifenin değişmesini beklememe gerek var mı yoksa abonelik sözleşmesini yollayayim mi

Abonelik sözleşmesini ekip gelince vereceksin diyorlar dimi. Sadece sözleşmeyi versen yeterli imza atılan. Başka birşeye gerek yok diğer şeyleri. On-line yerden yükledin zaten

E-posta abone sözleşmesi geldi fotokopi çekip fotoğrafını yükleyin diyor ama telefona mesaj geldi eve gelip sizin için hazırlayıp evde imzalatacagiz diyor fotoğraf eklemezsem islem devam etmeyecek herhalde

3 yol söylerler

1. Ekip gelip alacak
  2. Kurye gelip alacak
  3. Mng le yollaya biliyorsun.

Yüklemene gerek yok sözleşmeyi imzalatıp alacaklar
Onların eline geçince onlar yüklüyor zaten :slight_smile:

Yüklemek gereken
nüfüs cüzdan arkalı önlü
Engelli raporu zaten yükledin
Başka birşey yok sözleşme ellerine geçtimi sana söylerler dostum eksik birşey varsa :blush:
.

Sözleşmede özgür iletişim 99 TL olarak mı kalacak

Sözleşmeye bakma dostum orda öyle yazar. Engelli raporu eklediğin için. Onlar kendileri engelli indirimi yapacaklardır. Bukadar sitrese girme ilk ay beğenmezsen çıkabiliyorsun . Paran iade ediliyor. 2. Ay bedava kodu kullandın mı

Kodu bulamadım ki bu arada belgeyi kabul etmediler ben çekiyorum çok kaliteli yüklüyorum ama indirince kalite 1 pixel oluyor okunmuyor ?

1 Beğeni