Aktivasyon sürecinde engelsiz pakede geçiş

Merhaba, kodunuz yoksa bu kod ile JKB26GN34RTU 1 ay bedava kullanırsınız, faturanızı zamanın da öderseniz. Kodu Temsilciye söylemeniz yeterlidir.
Belgeyi, kameranın bütün köşesine sığdırın, hareket ettirmeden çekin ve tekrar yollayın.

:expressionless: ben yardım ediyordum ama olmaz ki
@TworA.

Baştan beri yardım etmeye çalışyorum .

Benim ki : KVY56BC17VOO . Kullanırsa kullanır istediğini bende bırakıyorum.

Bana özelden resimler at sana pdf yapayım :slightly_smiling_face: öyle yükle :slightly_smiling_face: düzgünce çek

Yada sen pdf yapabiliyorsan dostum yap

Yanlış anlaşılmasın, karşılıklı yardım yapmıyorum ve elimden geldiğince her kullanıcıya yardımcı olmaya çalışıyorum.

Dilersen, Cemal’in kodunu kullan ve her hangi bir sorun olduğun da her ikimizden de yardım isteyebilirsin yani kapım her zaman, her kullanıcıya açıktır. :slight_smile:

1 Beğeni

başvuru yaptım artık kodu kullanamam kod ilk kaydolurken değil miydi + PNG jpg harici yuklenmiyor bu şekilde de kalitesiz yüklüyor

Ön arka yükleyin diyorlar sadece 1 fotoğraf koyabiliyoruz

Resim çek arkalı önlü paint birleştir yükle öyle :slight_smile: benim belgeler pdf şeklinde yüklenmiş ondan dedim. Ben yapardım senin içinde güvenip güvenmemek sana kalmış

Guvenmeme mevzusu degil dostum PDF yuklenmiyor PNG jpg kabul ediyor önlü arkalı attım ama yine yükleyince kalite düştü okunuyor ama bakalım kabul edecekler mi

Merhaba; İletmiş olduğunuz destek talebiniz bize ulaştı. Kontrollerimizi sağladıktan sonra sizi detaylı bilgilendireceğiz. Anlayışınız için teşekkür eder, Size ve ailenize sağlıklı günler dileriz.

1 Beğeni

![20210920_215859|690x143]

Belge boyutu

Nüsüf cüzdan boyutu
Bendeki

Bu yüklediğiniz mi indirdiginiz mi benim yüklediğim fotoğraf 2 adet 5 MB 10 MB 3000x4000 yukledikten sonraki hali 160 kb 1200x800

İndirdiğim dostum. Ben tarayıcıyla yükledim bunları .
Dükkanda tarayıcı var istediğin türlü çözünürlük yapıyorum yinede okunuyor

Dediğim gibi yüklendikten sonra baya bı kalite kaybı oluyor 10 MB den 160 kbye düşüyor çözünürlük vs kötüleşiyor seninkide 150 kb civarına düşmüş seninkindede kayıp olmuştur illaki ama benimkine okunmuyor diyorlar.d

Şöyle yapalım kabul olmuyorsa. sen bana yarın at resim. Tarayıcıyla halledeyim sana atayım. Öyle at :blush:
Dükkanda hallederim yada bi program var ona bakayım

1 Beğeni
  1. Attığım hala reddedilmedi o sonuclansim yine reddedilirse atarım
1 Beğeni

Benim ki okunuyor dostum. Programı buldum bi deneriz dostum :blush:

1 Beğeni

Başvurunuz yeniyse aktivasyon kaydınıza veya arıza kaydınıza “Başvuru esnasında 1 ay kampanya kodumu kullanmayı unutmuşum ve kodumu kullanmak istiyorum.” diye belirtin.

Knk. Belgeleri daha yeni yükledi onay bekliyor. O sıra yapabilir

Şimdi de cevap olarak raporun arka yüzü bize ulaştı ön yüzünü ekleyin diyorlar zaten on arka ekledim indirince on araka olarak iniyor dalga mı geçiyorlar cildircam jslwndlslelsmwm

1 Beğeni

Dükkândayım dostum yardim lazımsa seve seve :slightly_smiling_face: