Aktivasyon Süreci Yardım

Tüm işlemler bitti ve sadece telefon ile aramanızı bekliyoruz.
Başvuru başlangıcında Onayları vermiştim, Fakat şimdi tekrar Farklı Operatörden geçiş için Sesli Onay bekleniyor.
Gün bitti gece olmadan Aktivasyon tamamlanırmı acaba ?

Talep Kodu : 52094741

1 Beğeni

Merhaba, farklı bir sağlayıcıdan TurkNet abonelikleri 4.28 Gün sürüyor fakat hiçbir aboneliğiniz bulunmadan direkt başvurular 5.96 Gün Gün sürüyor.

Abonelik başvurusunu yeni yaptıysanız beklemenizi rica edebilirim.

2 Beğeni

Abonelik işlemlerini komple bitirdim, Salı günü başlangıç tarihi.
Bugün sadece beni arayıp onay almaları kaldı.
Ama aramadıkları için mesai saati dışına çıktı ve yine 1 gün ertelendi.

Arkadaşımın önerisi ile geçtim, Arkadaşım 1.gün başvurdu 2.Gün tamamen geçti
Bu nasıl oluyor.

Hangi ISS ten geçiş yapıyorsunuz?

arandıktan sonrada geçiş yaptığınız iss in onay verme süreci var geçiş yaptığınız iss hemen verirse onayı anında işlem oluyor fakat turk telekom 48 saate kadar buluyor bilginiz olsun.

1 Beğeni

Merhaba @Ghost, ben durumunuzu arkadaşlarımla paylaştım. Sizinle gün içerisinde sözlü olarak iletişime geçerek onayınızı alacağız. Gelişmeleri takip ediyorum.

1 Beğeni

@EFG Merhaba furkan bey sağolun aradılar fakat tekrar belge kontrol ediyor durumuna düştü, tekrar aradım görüştüm , belgeleriniz kontrol ediliyor diyorlar.
Her aşamada 48 saat uzuyor süreç, Önce başvuru yaptıktan sonra 48 saat denildi. sonra belge ulaştıktan sonra 48 saat denildi , Şimdi sesli olarak onayı aldılar tekrar belge kontrol ediliyor 48 saat diyorlar. Sıfırdan hat açtırsam daha kısa sürerdi heralde.

Şuan bu aşamada olduğumu görüyorum.
Bundan sonra bir 48 saat içinde sanırım TurkNet 'e geçmiş olurum.
Umarım farklı sorunlar ile karşılaşmam.

1 Beğeni

Hiç merak etmeyin. Sürecinizi elimizden geldiği kadarıyla kısa tutmaya çalışarak hizmetinizi aktif hale getireceğiz. Size bir gelişme olursa bilgi vereceğim.

eski operatörünüz onaylarsa yarım saat sonrada geçmiş olursunuz . Fakat Turk Telekom 48 saat sanırım yasal süre son saate kadar onaylamıyor genelde :slight_smile: Ben Comnetten gecerken comnet giriş yapıldıktan 10 dk sonra aradı onayladım toplamda yarım saat sonrasında işlem tamamlanmıştı.

son ana kadar çirkefliklerini sergiliyorlar :slight_smile:

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim :slight_smile: TurkNet’e geçtikten sonrada bu forumda bende aktif olarak takılıcam baya baya güzel insanlarsınız konuları inceliyorum güzel sohbet muhabbet var burada :slight_smile:
Geçiş konusunda şuan sadece TTNet’in onayını bekliyorum sanırım, oda dediğiniz gibi son dakikaya kadar bekletebilir.
Ama arkadaşım nasıl anında geçiş yaptı bu TurkNet’e anlamış değilim.
Gün içinde bütün işlemlerini hızlı şekilde halletti anında geçti şaşırıyorum.

1 Beğeni

odamı türk telekomdan geçti
gün içinde geçiş yapması çok zor evraklarının gün içinde Turk.net e ulaşmasını nasıl halletti
aynı gün

Ben en kısa süre içerisinde sizin geçişinizin yapılması için arka planda çalışıyorum. Hiç merak etmeyin. Çok az kaldı :hugs:

1 Beğeni

@EFG Çok teşekkür ederim, Keşke bugün halledilmiş olsaydı ama ümidi kestim muhtemelen pazartesiye kadar uzayacak bunu kabullendim :slight_smile:

1 Beğeni

Evet oda aynı şekilde türk telekomdan geçti , Vdsl modem vs herşeyi hazırdı. Hatta onlar modem kurulum için Destek ekibi çağırmışlardı.

gerçekten şanslı imiş :slight_smile:

1 Beğeni

@ssy1979 @EFG @Darkcrak

Şuan için geçiş işlemleri tamamlandı ve evde TurkNet üzerinden modem ayarlarım yapıldı bağlantım şuan TurkNet aboneliğim ile başladı.

Yeni konu açtım fakat burayada not gireyim.
Hız değerlerimde sorun var.
Modem ayarları için görüşme sağladığımızda Şuan hızın normal olduğunu 24 saat içinde gerçek hızı alabileceğim söyleniyor.
Lakin böyle bir konu söz konusu değil. Normal Paket değerlerimi anında almam gerekmiyor mu neden böyle birşey ile karşılaştığımı merak ediyorum. Açıklık getirebilirmisiniz rica etsem.

Merhaba, bana özelden müşteri numaranızı veya abone numaranızı gönderebilir misiniz?

Talep ettiğiniz bilgiyi gönderdim hocam.