Akşamları yaşanan sorun ile ilgili Twitter'da destek olur musunuz?

arkadaşlar birazdan twitterde sorunumuzu herkesin bilmesi için bir twit kampanyası başlatacağız. saat 21 de hız testleriniz ile traceroutelarınızla ping değerlerinizle elinizede ne varsa bize destek olabilir misiniz? sesimizi duyuralım artık TurkNet yetkililerine.

2 Beğeni

QQ 100 Mbps paket. :slightly_smiling_face: Destek oluruz fakat görmemezlikten geleceklerine eminim.

1 Beğeni

twit atarken shift delete net donanım haber tekno seyir gibi teknoloji sitelerinde etiketlersek daha çok ses getiririz diye düşünüyorum hocam.

1 Beğeni

İnsanlar bir işe yaramayacağını bildiği için uğraşmaz hocam. Yanlış anlamayın, iyi düşünmüşsünüz fakat bu dediğiniz şey kullanıcılarını dikkate alan firmalar için etkili olur ancak, burada söz konusu firma TurkNet. :slightly_smiling_face: Kullanıcılar, TurkNet’in bu sorunu düzeltemeyeceğini bildiği için başka ISS’lere geçiş yaptı bile. Bu kadar kullanıcı kaybeden bir firma hâlâ bir şeyler yapmak için çabalamıyorsa yapacak bir şey yok, tek çözüm ISS değiştirmek.
Dile kolay 1 ay oldu, koskocaman 1 AY.
Diyecek hiçbir şey yok.

Artık ben de uğraşmayacağım sürem dolunca geçiş yapacagım

1 Beğeni

Bunu neye istinaden söylediniz?

Bir aydır en ufak bir gelişme olmamasına istinaden söyledim. :+1:t2:

Bizim aldığımız bilgi ise bazı bölgelerde sorunun tamamen çözülmüş olması bazı bölgelerde sorunun tamamen çözümü için çalışmaların devam ettiği yönünde.

1 Beğeni

@ModeratriX hocam peki bu bilgileri kullanıcılarla neden resmi olarak paylaşmıyorlar. hani turknette şeffaflık vardı.

Destek kaydı açtınız ise size bununla ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Tüm TurkNet abonelerini kapsayan bir sorun olmadığı için genel bir bildirim şirket tarafından gerekli görülmemiş olabilir.

destek kaydına yazılanı görmek ister misiniz? şaşırmayacagınıza söz verin ama beni bi dakika bekler misiniz? @ModeratriX

1 Beğeni

@ModeratriX buyur hocam teknik destekten gelen açıklama bu açıklamanın neresinden tutarsın.

Yüzlerce destek kaydı görüyorum merak etmeyin şaşırmam😎

yukarıdakine şaşırcağınıza emimin :rofl:

1 Beğeni

ben diyorum akşamları hızım yerlerde bakın size hız testi, traceroute,ping ne isterseniz gönderdim. beyfendi sabah 11:30 gibi bu iletiyi yazıyor. ciddiyetin böylesi.

1 Beğeni

Olması gereken cevap bu. Çünkü teknik destek personeli sizin modeminize gelen hızı ve bağlı kalma sürenizi görebilir sistem üzerinden. Sitelere erişim hızınızı onlar göremiyor diye biliyorum. Kayda cevap olarak 15 dk ara ile online işlem merkezi üzerinden kablolu olarak hız testi yapıp tam ekran görüntüsünü eklemeniz gerekir. Kayda bakan arkadaş durumu network e aktarır. Bu sefer alacağınız cevap farklı olur.

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
sizde o mükemmel uzmanlardan mısınız yoksa?

Hayır ben gönüllü destek ekibinden sizin gibi bir aboneyim. Verdiğim bilgiyi dikkate alıp ciddiye alıp almamak sizin bileceğiniz iş. İyi akşamlar dilerim.

ya cidden sizin insanların akli dengeleri ile bilinçli olarak oynadığınızı düşünüyorum. 28 gündür yukarıda bahsettiğiniz testleri yapmaktan yoruldum. bıktım. arkdaşım. bana hala test yap diye fikir veriyorsun.

sana aynı kaydın baştan sona halinin videosunu çekip göndermemi ister misin?
o kaydın içinde senin dediğin hız testlerinden traceroutelardan birsürü var. ve işbilmez bi uzman çıkıp bana bugun bunu yazdı. aynı kaydın altıdan 4 farklı uzman var. hergün bi başkası yazıyor bana.