Akşamları yaşanan sorun ile ilgili Twitter'da destek olur musunuz?

ben her aksam sorun yaşadığımda ki yaşamadığım aksam olmadı. hız testleri ile beraber kaydı güncelliyorum. ve hergün bir uzan o meşhur kısa sürede çözeceğiz iletisini atıyor. ama bugün bu müthişim uzman bana herseyiniz normal dedi. aynı kaydın içinde sorununuz çözüldü diyen bile var.

Personel ile ilgili sorununuz varsa online işlem merkezi üzerinden personel şikayeti kaydı oluşturun. Burada benimle polemiğe girmeniz hiç bir şeyi değiştirmez.

@ModeratriX hocam turknette resmi bir göreviniz varsa ben sizle sabaha kadar sorunumu çözdürmek için yazarım. ama resmi bir unvanınız yoksa ve 28 gündür yaşanan sorunu bildiginiz halde ve elinizden gelecek birsey olmadığı halde burda çözüm yazmaya çalışmayın. millet gergin hocam.
hem kaldı ki sizin gönüllü destek ekibine iletilen bilgiler bizlere neden verilmiyor?
madem sizin bir ayrıcalığınız var bizi online işlemlere yönlendireceginize ulaşabildiğiniz kişilere bizim sorunu iletin de cidden sevaba girin.
iyi aksamlar dilerim.

Yaşanılan sorunları ilettiğimizi bir çok gönderide cevap olarak yazdım. Ayrıca forumda ki ilgili konunun altına bulunduğunuz bölgeyi konumu ekler iseniz bu bilgiler yetkili kişi tarafından alınıp ilgili birime iletiliyor.

bu gönderinin içinde 10 larca iletim vardır hocam. iletilseydi suana kadar bir tane yetkili çıkar derdi hani bi zamanlar sosyal medya yöneticiniz. @EFG Enes beyin yaptıgı gibi. şuan kim kime dum duma. haa simdi aklınızdan su soru geçiyor madem bu kadar memnun değilsiniz neden duruyorsunuz mecburiyetten benim bir gün bile internet kesintisine taammulum yok o yüzden iptal edip yeni bir abonelik başlatma konusunda kaybedecek zamanım yok. kaldı ki turk telekomdan ayrılanlar 3 ay içinde geri gelemiyormuş mecburiyetten 3 ay burdayım. tamamen mecburiyetten. ama bir musibet bin nasihattan iyiymiş derler ya bundan sonra TurkNet mi benden uzak allaha yakın olsun.

@mustafatli bey haklı 1 ay oldu neredeyse kaç kere destek açtım kaç kere çözüldü deyip kapattılar sayısı belli değil. Ping/tracert testleri de yolladım, 15 dakika aralıklarla nperf testi sonuçlarını da yolladım. defalarca, sayfalarca da derdimi anlattım. kabloyla bağlanıyorum cihazlarımda sorun yok gündüzleri sorun yaşamıyorum geceleri yaşıyorum. onlarca insan benim durumumda diye belirtmeme rağmen burada bahsedilen ne portlardan ne upgradelerden en ufak bir şekilde bahsetmedikleri gibi. ben onlara söylememişim gibi vpni kapat cihazlarını kontrol et hızın normal hattınızda bir sorun görünmüyor deyip durdular.

1 Beğeni

Bırak bu işleri birader herkes neyin ne olduğunu biliyor bunu sende biliyorsun adamlara ben 100 kere kopma kanıtı ping kanıtı gösterdim aylardır kopma oluyor. Ttnet iletildi bakır kabloda hasar tespit edildi ıslah yapıldı deniyor bu olay kaç kere oldu dersin 20 yi bulmuştur belkide bunun yalan olduğu sence açık değil mi :slight_smile: Bot mesajlarına girmiyorum bile attığım fotolara bakıldığını bile düşünmüyorum.

2 Beğeni

BTK ya şikayet açınca geçen aradılar adama akşamları 1 haftadır 100 üzeri dedim tam pinge müdahele edemiyoruz diye geveleyecekti ki hemen saturasyon muhabbetini açtım itiraf etmek zorunda kaldı suçuda ttnete attı.

4 Beğeni

@ModeratriX al bak hocam 28 gündür durum hadi sen benim yerine kendini koy ve bu hız değerlerini al ne yaparsın

Öncelikle ben sizin biraderiniz değilim. Beğenmiyor isen cevabı dikkate alma. Ben o haklı bu haksız veya sorun var yada yok diye bir iddiada bulunmadım. Gerekli bilgiyi verdim.

1 Beğeni

image Ne yapalım siz söyleyin. 41 mbps almam gerekiyor.

1 Beğeni

hocam gel bizim yanımızda ol madem üst yönetime ulaşabiliyorsun ve kendinde bu sorunu yaşıyorsun. bizim sesimiz ol üst yönetime ulaşabildiğin kişilere ulaş

Daha önce de yazdım. Zaten burası yönetim ve yönetimin görevlendirdiği TurkNet personeli tarafından takip ediliyor. Ve sorunun çözümü ile ilgili olarak da çalışmaların devam ettiği bilgisini veriyorlar.

Konunun yeterince detaylandırıldığını düşünüyorum.

İnşallah sorun bir an önce çözülür Manisa bölgesi…

Şuan bende sorun yaşıyorum Santral Polatlı-16

1 Beğeni

:slight_smile: 3 aydan uzun bir sure boyunca, once kablo ile baglanmami sonra modem degistirmemi oneren sonrasinda sorun oldugunu fakat bunun normal oldugunu iddia eden farkli ISP sonuclarini gonderince herhangi bir sorun gorulemediye donen bir yaklasim duzeltilemez. Tasinmayacak olsam aninda gider taahhut verir gecis saglardim. Yillardir bu sektordeyim. Insanlari yanlis yonlendirmek, dogru olmayan bilgilendirmelerde bulunmak ve sonrasinda ilettigim analiz sonucuna teknik birimimiz sorun olmadigini iletti yaniti sorununun cozulmeyecegine dair zaten yeterince sey anlatiyordu. Oynadigim oyun serverina mi problemli demediler… kullandigim bilgisayara mi modemime mi :smiley: yani en son donuslerinde. Probleminiz incelendi tarafimizda yapilacak hicbir sey yok demelerine ne demeli :D:D Bir operatorun link saturasyon problemlerini kullaniclarin uzerine atmaya calisma cabasi gozumde Turk.net’i tamamen bitirdi.

1 Beğeni

:+1: :man_shrugging: Tamam da bunu neden bana yazıyorsunuz. Sonuçta ben de sizin gibi TurkNet abonesiyim. Seçim sizin. Taahhüt konusunda ise alternatif hizmet veren iss ler var. İlla ki bir taahhüt altına girmek zorunda değilsiniz. Memnun değilseniz bu sizin en doğal hakkınız.

Taahhut konusunda alternatif hizmet veren ISS’ler aslinda yok. Hizmet beklemiyorum, sadece adindaki internet servisini saglasinlar diye bakiyorum ama yok. Bu beterin beteri var soylemine guzel bir ornek. Cevap olarak yazmamin sebebi Turk.net’in savunulacak herhangi bir yerinin kalmamasi.