Akşam saatleri hız sorunsalı

Merhaba Sayın yönetici,

Forumda yazılanlara göre ve kendi kullanmama göre akşam saat 19:30’dan sonra 23:50’ye kadar tüm abonelerinizde sadece download hız problemi yaşamaktayız ve bu konuyu nedense görmezden geliniyor. Abonelere gerekli bilgilendirmeyi yaparmısınız bu sorun ne zamana kadar devam edecek bu sorunun sebebi nedir?

Bu konu hakkında destek bulacağımdan eminim, destek için sol attaki beğeni butonuna tıklarmısınız. Türk net yetkililerinin bunu görerek canı gönülden cevap vereceğine inanıyoruz…

İyi Çalışmalar.

11 Beğeni

Bu konu da cevapsız kalacak. Forum açmışlar fakat bir tane sorunları gözetleyen yetkili yok.

2 Beğeni

Forumda yetkililer var ama bu konuda cevap veremiyorlar, onlarında eli kolu bağlı çünkü büyük ihtimalle

2 Beğeni

Hız düşüşünün nedeni alt yapının yeterli gelmemesi. Evinizdeki tüm muslukları açarsanız normalde kullandığınız musluktan çok daha az su gelecektir bunu kendiniz rahatlıkla deneyebilirsiniz.

1 Beğeni

Peki ana giriş kısmına bir pompa koysak basıncı yükseltmek için nasıl olur ? Sizce kaynak biter mi ? veya pompa mı yok ? Türk net omurgası sıkıntılı diğer İSP lerde bu sorun olmazken neden Sadece Türk net? Sizin değişinizle sizin musluğunuzdan az su geliyor ama alt kat komşunuzda su muhteşem.

2 Beğeni

aynı sorunu bende yaşamaktayım şuan yine başladı aynı sorun

2 Beğeni

Saatleri erkene aldılar. 19:00’da düşüyor artık hızlar. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Aynı sorun evet saat 20:00de başlıyordu yavaşlama, artık 19:00da başlıyor. gece boyunca da düzelmiyor. Altyapı desteklemiyorsa müşteri sayısı ona göre ayarlansın. Daha çok para kazanmak için aynı hatta daha fazla müşteri yüklemesi yapmasınlar o zaman. Ya da şu kadar paraya şu kadar hız vaad ediyorum demesinler. İnternet fazla kullanılıyor o yüzden yavaşlama oluyor diye bir mazeret olabilir mi? Bir de dalga geçer gibi destek taleplerini “her şey normal görünüyor sizde sorun vardır” deyip kapatmaları yok mu? Gel de sinirlenme.

5 Beğeni

10457194391
10459551453
Yorum yok!

4 Beğeni

Bir kere açıp baktılar mı gönderdiğimiz hız değerlerine acaba? Muamma. Gerçekten çok yazık. Her akşam her akşam bu sorunu çektiriyorlar insana. Ortada bir sorun olduğunu kabul etseler, düzelteceğiz deseler yine rahatlayacağız. İnatla sorun olmadığını söylüyorlar yahu. Nasıl bir hizmet anlayışıymış bu.
SikayetVar üzerinden de sürekli bu sorun ile ilgili konular açılıyor.

1 Beğeni

@ibrahimakgonul @crypto.zzLocker Hız testlerinde sadece Nperf kabul görüyorlar, Speedtest.net, Fast.com (Netfilixin hız test yeri) gibi sitelerinden alınan değerler pek gerçekçi değil gibi bakıyorlar, Netfilix Sıralamaları burda 2. sırada bunun reklamını bile yapılıyor, ama hız testi kabul görmüyor malesef, bu arada benim hızım
gayet iyi dün bozuktu. Enterasan…

1 Beğeni

Doğrudur, Npref üzerinden gönderiyorum test sonuçlarını zaten. Yine de baktıklarını düşünmüyorum.
Sizin adınıza sevindim hocam, bizde değişen bir şey yok hâlâ. :slightly_smiling_face:

Ashampoo_Snap_2020.11.21_21h13m57s_001_

4 Mbps’i görebildik, büyük gelişme…

2 Beğeni

Sınırları zorluyorsunuz hocam, bırakın başkaları da nasiplensin bu hizmetten. :rofl:

1 Beğeni

ipv6 denemesini bekliyorum orda da bi gelişme olmazsa ben bırakırım gıbırnete geçerim diye düüşünüyorum ama bakalım ama bugun düzgün benim internetim

Son birkaç gündür aynı sorun bende de var akşam 7den sonra 110 ping 2-3mbps download alıyorum inşallah çok uzun sürmeden bu sorunu çözebilirler.

şu gecikmedeki dalgalanma herkesde aynı oluyor sanırım 2 veya 3 bar aniden 300 ping yükseliyor.

1 Beğeni

Bazı arkadaşlar sadece TurkNet e özgü diye belirmiş ama bazı bölgelerde de TTNet, milenicom vb. ISS kullanıcıları da aynı şekilde sorun yaşadığını gördüm. Destek kaydı açtınız ise takibini oradan yapabilirsiniz. Burası çözüm merkezi değil yetkililer konu ile ilgili açıklama yapacaktır.

1 Beğeni

Konuya el attılar hadi bakalım Salı gününe umutla bakıyorum…

Bizde sorun devam ediyor bakalım