ADSL ışığı ve internet dalgalanması

Yerinde destek ekibi gelip kontrolü yapar sorun tt tarafında ise bununla ilgili rapor hazırlar ve bu raport bilgisi ile tekrar tt ye durum aktarılır.

Türk Telekom ekibi ankastre sorumluluğu size aittir diyor. Gelen ekip internetimi kurmaya gelen ekip olacaksa ayvayı yedim demektir. Çünkü gelecek kişi internet var bağlantıda sorun yok diyecek elektrikçi

Merak etmeyin, kontrol ederler. Siz de yanında olursanız eğer hem modemde hem ankastrede ölçüm yaptırırsınız. Telekom tarafından gelen sinyali de kontrol eder. Gerekirse ankastrede direkt bağlantı yapmalarını iletirsiniz.

1 Beğeni

Anladım hizmeti kabul edeceğim zaten göksel bey teşekkür ederim. Ben bölgemdeki bağlantı durumunu öğrenmek amacı ile TT aradım ve yeni abonelik almayı düşünüyorum diyerek iş arkadaşımın bilgilerini verdim ve alt yapıda vdsl hizmeti olmadığı ve 16 mbit adsl bağlantısı verebileceklerini belirttiler bakalım bu iş nerelere gidecek

1 Beğeni

Evde hizmet istiyorum dedim böyle birşey tekrardan değerler her geçen gün yükseliyor maşallah…

Bana sorarsanız dslam cihazı sağlıklı veri aktarımı yapamıyor gibi. Çok enteresan.

Yıldım ve pes ettim göksel bey gerçekten. Sadece izliyorum ne olacak diye

1 Beğeni

Dün gece ekipler geldi ve binlerce kez şükür problemi çözebildik. Türk Telekom’un 3 defa geldik kontrol ettik demesine rağmen Ankastreye girişi yapılan TT kabloları bir şekilde birbirine temas ediyordu. Şuan için hat zayıflama değerlerim 14.5 / 8 ve hiç kopma yaşamadım. @ModeratriX ve @mehmetcan Bey ikinize de tekrar tekrar teşekkür ederim

1 Beğeni

Sorunun çözümüne sevindim iyi günlerde kullanın inşallah :+1::pray:

2 Beğeni