85mbps olan hız saat 20 sonrası 4mbps oluyor

Söylenecek bir söz bulamıyorum. Saat 20 itibariyle 85 olan hız yine 4 e düştü. Fakat

arıza kaydı oluşturamiyorum. Ne yaptınız beni engellediniz mi yoksa! Yaziklar olsun haram zıkkım olsun ödediğimiz paralar.

Sorununuzu daha makul bir dil kullanarak söylemenizi tavsiye ediyorum. Yaşanan saturasyon sorunu nedeni ile bu sıkıntıyı yaşıyorsunuz. Çalışmalar devam ediyor. Saturasyon sorunu ile ilgili gelişmeleri ilgili konudan takip edebilirsiniz.

Ilgili konu : Yaşanılan Satürasyon Sorunları Hk

Hocam çok şey bekliyorsunuz kusura bakmayın. 1.5 aydır çözülemeyen bir sorundan bahsediyoruz. Artık kimsenin tahammülü kalmadı. 98 TL fatura ödüyorum hemde hizmeti kullanmadan ön ödeme alınıyor. 1 gün geçse hemen cezai işlem uygulanır. Yazık günah yahu! Ne yapalim olur böyle şeyler helal hoş olsun mu diyelim. Yapmayın Allah aşkına.

Helal edip etmemek tamamı ile sizin vicdani bir durumunuz buna kimse karışamaz yada yargılayamaz. Ama burası çözüm merkezi değil. Yardımlaşma platformu ve yazılı bir platform’da olduğunuz için sizi uygun bir dile davet ettim hepsi bu. Bütün ISS ler bu sorunu yaşıyor emin olun bundan. Çünkü TT kısıtlama yapıyor pandemi sebebi ile genişbant kapasitesi aşılmaması için.

Haklısınız hocam . İyi ama Bu kadar kısmak nedir yahu! Hadi yarı yarıya düşsün.

Normalde 85 mbps hız alıyorum.

Size hak veriyorum emin olun. Ama bu sorunun kaynağı altyapı sahibi olduğu için müdehale yapılamıyor. TurkNet tek müdehale şansı olan port aktarımı ile bu durumu düzeltmeye çalışıyor ve düzeltecek de emin olabilirsiniz.

1 Beğeni

Hocam hemen karşı komşum 16 mbps hiz testi daha şimdi yaptım.

Turktelekom kullanıyor.

Tabiri caiz ise turktelekom efelik yapıyor o zaman.

Türk Telekom dahil demiyorum Murat Bey, dikkat ederseniz. TT kaynaklı diğer ISS lerde bu sorunu yaşıyor diyorum. TT kendisi yaşamaz tabii müşteri kaybettikçe müşteri kazanmanın adıdır ISS lere sorun çıkartmak TT için.

20 saat sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.