75 mbps vdsl aboneliğe 8 mbps adsl hız alıyorum

Tek çare olarak bugün telekom ve TurkNet ekipleri beraber çalışacak diye söz verildi ama ne gelen var ne giden ne de geri dönüş sağlayan…

4 gün önce söylemiştim, ortak çalışma 10 kere söylendi bana ama hiç çalışma görmedim :smiley:
Umarım en kısa sürede çözülür, VDSL portta olsanız ADSL2+ hizmet alamazsınız :frowning: Destek ekibi ilginç şeyler yaşatıyor müşterilerine, hakikaten ilginç. Umarım en kısa sürede çözülür.

Siz de mi aynı sorunla karşılaştınız eğer öyleyse nasıl çözdünüz acaba sorunu?

Ben YAPA müşterisiyim, bende de port sıkıntısı vardı 3-4 ay port değiştirmediler bende VAE geçmiştim, VAE’den sonra tekrar YAPA’ya geçince portum değişmiş oldu ve hızım geri geldi :smiley:

Sizde YAPA yok belli ki, o yüzden destek ekibinin port değiştirmesini beklemeniz gerekiyor :frowning: Ama öyle ortak çalışma falan hiç görmedim 4 ayda, 50 kere TurkNet saha ekibi geldi gitti sonra port değişince düzeldi hız problemi.

1 Beğeni

Arkadaşlar problemim çözüldü. Karşı dairemle benim dairemin ankastredeki bağlantılarında hata yapılmış. Saha ekibinden gelen arkadaş kabloları yeniden bağlayıp sorunu halletti. Her birinize yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim.

2 Beğeni

Tahmin ettiğimiz gibi. Sorunun çözümüne sevindim iyi günlerde kullanın hizmetinizi :pray:

3 Beğeni