%67 Zam

12 ay taahhüt yapıyor vodafone 100 mbps hız için 124,9 ₺’ye. 100 üstü hızlarda TurkNet daha fazla bir ücret isterse o hızları kullanmam 15₺ daha ucuza 12 ay taahhüt yaparım. Ben mantıklı olanı kullanırım. TurkNet’in zammının da çok olmadığını düşünüyorum ancak neden ucuz olanı seçmim?

Aynen silmişlerdir ondandır. Ben öyle bir şey yazmadım, uydurmayınız.

O zaman ben TurkNet 'i taahutsuz oldugu için 140 tlye kullanirim demiştin fiyatin onemi yok taahut baglayicili oldugu için turknetin zamini savunmuştun hatirla

Sen silmemişsin zaten forum yetkilileri silmiş buyuk ihtimal ikimizinde konusmalari yok çunki neyse kolay gelsin ssana bir insanin bir dedigi bi dedigi nasil tutmaz onu ogrendik tesekkur ederim.

2 Beğeni

TurkNet’n taahhüt bağlayıcılığı yok istemeyen kullanmayabilir dedim hala uyduruyorsun

Komik oluyorsun. Uğraşmayacağım : D

Ha birde TurkNet 'e demiştin ya enflasyona gore 139 tl fiyat yapmalarini normal goruyorum diye…
Bak o en son zamndan beri enflasyon biraz daha artti ücretlere zam geldi sen hala adamlardan 100 ustu hiz bekliyorsun. Maalesef bu seferde ben TurkNet 'i hakli goruyorum enflasyon artti hiçbir firma daha fazla ucret odeyip sana 139 tlden 100 mbps üstü hiz vermez knka :joy: ha begenmiyorsan TurkNet taahutsuz baska firmaya gecebilirsin 200 500 1 gigabit yuksek fiyatlara veriyorlar :joy::joy:
Hayirli cumalar.

Böyle iyi ya kafan rahat ediyor. Sen de benim için ayarla bence (: ben zaten daha yüksek hızları aynı fiyata vermeyeceklerse başka operatöre geçeceğim. Fiyatı yüksek bulduğumdan değil daha avantajlı fiyatlar var diye. Bütçem uymazsa da 100 Mbps ile devam ederim. Tercihlerim niye sizi bu kadar rahatsız etti bilmiyorum vallaha : D

Tercihin beni rahatsiz etmedi de tutarsizligin komik geldi sadece :joy::joy::joy: